„Hraji proti Jablonci první soutěžní zápas, byť ve městě bydlím, působil jsem tam, utkání nějak prestižně neberu,“ přiznal Skuhravý.

„Mám v hlavě jen to, jak se na ně nachystat. Důležité je, aby kluci začali znovu věřit tomu, co trénujeme. Situace není jednoduchá hlavně pro ně, psychika je svině,“ podotkl kouč Slezského FC Opava.

Roman Skuhravý - Ilustrační fotoZdroj: Deník / Géla FrantišekSeveročeši se dostali do pohody, vyhráli na Slavii, naposledy si lehce poradili s olomouckou Sigmou.

„Jablonec má v posledních třech zápasech lepší herní formu než kdokoliv jiný z první ligy. Současná kvalita Jablonce je velice zajímavá. Tento zápas beru jako výzvu,“ svěřil se kouč Skuhravý.

Hosté jsou jasnými favority.

„Musíme najít nějaký recept, jak jim konkurovat. Jedním z faktorů je to, že se jim musíme vyrovnat v agresivitě a rychlosti,“ mínil trenér.

A v jaké sestavě Opava nastoupí? Dostanou opět šanci ti, kteří hráli MOL Cup?

„Ve Frýdku nastoupili hráči, kteří nehráli minulou sobotu ligu. Chtěli jsme rozložit zátěž. Teď v sobotu samozřejmě někteří kluci budou hrát.“

Připraven by měl být i Pavel Zavadil, který kvůli drobnému zranění duel s Karvinou vynechal. Utkání má v sobotu výkop v 17 hodin.

Jan Řezníček - Ilustrační foto.
Jan Řezníček věří, že zápas ve Frýdku Opavu nakopne