Matěji, zápas v Plzni jste dobře rozehráli, bohužel rychlé vyrovnání a červená karta vám zlomila vaz…Nic méně od tohoto výkonu se dá odrazit…
Plzeň jsme minimálně zaskočili naši aktivitou v prvním poločase. Snažili jsme se je presovat a i tým, jako Plzeň měl s tím problémy. Myslím si, že určitě se máme od čeho odrazit. Dali jsme gól, řekli jsme si, že do toho dáme všechno, ať vedení do půle udržíme. Jenomže za  půl minuty dostaneme vyrovnávací gól a červenou kartu. I to k fotbalu patří. Druhý poločas v deseti a proti Plzni, to už moc nešlo.

Hráli jste jen v deseti, navíc v takovém vedru…
Nebylo to nic příjemného. Plzeň ve druhém poločase jasně ukázala dominanci. Když jsem viděl jak patnáct minut před koncem na mě nastupuje čerstvý Ba Loua, měl jsem chuť tam hodit ručník.

Na konci prvního poločasu jste se premiérově trefil v lize….
Jsem rád za něj. Kdyby byl vítězný, chutnal by více. Ale první ligový gól v Plzni, to se počítá, budu si na něj pamatovat dokonce života.

Padl po centru Karola Mondeka…
Karol to dobře nacentroval, Lukáš Holík, to tuším prodloužil a vyšlo to. Trenér nás nutí k tomu, když já nebo Karol centrujeme, druhý z nás musí tyčku zavírat. Pořád nám to opakuje. Teď to vyšlo, zavřel jsem zadní tyčku a byl z toho gól.