Tomáši, ve Zlíně to nebyla Opava, na kterou jsme zvyklí, taková bez života…

Měli jsme hrůzostrašné starty do obou poločasů. V první minutě měl Zlín šanci, ze které vytěžil roh, krom toho měli ještě pár závarů. Úvodní patnáctiminutovku jsme prospali. Pak už jsme nějak začali hrát, ale bez nějakého efektu. Zlín se ujal zaslouženě vedení, herně byl lepší.

O přestávce bylo v kabině velké dusno?

Tomáš Jursa - Ilustrační foto.Řekli jsme si, že prohráváme 1:0, že se nic neděje. Pokud budeme agresivnější a přesnější a budeme lépe nabíhat za obranu, můžeme se do zápasu vrátit. Jenomže přijdeme na hřiště a po pár vteřinách inkasujeme druhý gól.

Čím si to dokážete vysvětlit? Nebyli jste ještě koncentrováni?

Chtěli jsme nějak do druhého poločasu vstoupit, ale všechno bylo jinak. Vyhnal dostal centr do kapsy a v klidu zakončíl.

Vaši přímí konkurenti v boji o záchranu bodovali…

Je to škoda, neměli jsme ve Zlíně prohrát. Mohli jsme mít dvacet bodů, doma Slávku, v tomto utkání bychom mohli jenom získat. Podělali jsme to, musíme doma zahrát.

Opava toho směrem dopředu moc nepředvedla. Vy osobně jste ale hýřil aktivitou, tři střely, to je slušná bilance…

Ale bez gólů… Lítalo mi to kolem tyček. Ta poslední třetí , mě mrzí hodně… K tomi, aby skončilka v bráně chybělo snad deset centimetrů.

Ve středu hostíte Spartu, jak toto utkání vidíte?

Je to pohár, hrajeme doma. Máme super soupeře, chceme je porazit, doma umíme na kohokoliv. Čekáme plný dům. Věřím, že si to všichni užijeme.