„Musím přiznat, že dopoledne jsem mód 85 Rated trénoval. Přišel jsem na to, jak to funguje. Změnil jsem i rozestavení a šlo mi to. První zápas byl rozhodující, protože v něm šlo o postup. Co se týká druhého, trochu jsem se ho obával, protože jsem s Matoušem Trmalem prohrál 2:5 a on porazil Lukáše Provoda 6:0,“ komentoval své středeční vystoupení Lukáš Železník.

„Řekl jsem si, že ho zkusím porazit a nakonec to vyšlo ještě s takovým výsledkem. Jsem za to moc rád. Povedlo se mi dát krásný pátý gól nůžkami. To jsem hleděl, jak jsem to dokázal,“ usmíval se devětadvacetiletý fotbalista. „Předtím jsem měl problémy s internetem, byla tam delší odezva, ale tentokrát už to klapalo, jak mělo,“ prozradil.

Ke svému čtvrtfinálovému soupeři řekl: „Karlose z FIFY znám, už jsem s ním pár zápasů hrál. Myslím, že těžšího soupeře jsem dostat nemohl. Dá se říct, že pro mě je to předčasné finále. Vyhraje ten lepší.“

Pavouk play-off Datart e:LIGA Challenge

QF1: Matouš Trmal (1. FC Slovácko) vs. Lukáš Bartošák (FC Fastav Zlín)
QF2: Karel Knejzlík (FC Slovan Liberec) vs. Lukáš Železník (Slezský FC Opava)
QF3: Vít Beneš (SK Sigma Olomouc) vs. Lumír Číž (FC Baník Ostrava)
QF4: Patrik Žitný (FK Teplice) vs. Jan Kopic (FC Viktoria Plzeň)

Všechny série čtvrtfinále se odehrají ve středu 22. dubna, přesné časy budou upřesněny. Hrát se bude systémem utkání BO3 (na dva vítězná utkání). Stejným modelem BO3 se odehrají série semifinále + o 3. místo a finále, a to v termínu středa 29. dubna.