„Za gól jsem rád, ale více by mě těšilo, kdyby byl vítězný. Zklamání z remízy je velké,“ přiznal Bronislav Stáňa. „Zápas jsme měli dobře rozehraný. Dali jsme rychlý gól, hráli přesilovku. Měli jsme to všechno ve svých rukou a tak to pokazíme,“ kroutil hlavou pětadvacetiletý fotbalista.

Jeho gól byl extrémně rychlý. „Tak rychle jsem se trefil snad někdy v přípravce,“ pousmál se autor tří ligových branek. Toho, že míč doklepával z ofsajdové pozice se nebál.

Bronislav Stáňa v dresu Opavy.Zdroj: Deník / František Géla„Byl jsem na hraně, hlídal jsem si to. Nejdříve jsme si myslel, že mi to Janec píchne, ale vzal to na sebe. Když do toho gólman plácl, měl jsem před sebou prázdnou branku a nebylo těžké balon uklidit,“ pokračoval opavský záložník.

Ve druhém poločase přišlo opavské zatmění, kdy domácí během chvilky inkasovali dvě branky. „Zbytečné góly. Při prvním jsme si nepohlídali zadní tyč, při druhém jsme po vlastním rohu nezachytili rychlý protiútok,“ vracel se Stáňa k inkriminovaným momentům.

Opavští zatím z pěti jarních zápasů vytěžili pouze tři body. „Slovácko jsme měli porazit, ale nevyšlo to. Nyní jedeme na Bohemku, to bude další zápas na krev. Chceme bodovat,“ zdůraznil Bronislav Stáňa, který se pomalu zabydluje v základní sestavě. „Jsem za důvěru rád. Cítím se dobře fyzicky, a od toho se všechno odvíjí,“ zakončil.