Nováček z Opavy vyzve Spartu

Opava – Zvučeného soupeře přiřknul los pro osmifinále MOL cupu nováčkovi FORTUNA:LIGY z Opavy.

Opavu nasměroval k postupu Jurečka

Opava – Přes pět tisíc diváků se přišlo podívat na letošní domácí premiéru Slezského FC do Městských sadů. Svěřenci trenéra Ivana Kopeckého v rámci třetího kola MOL cupu hostili Jihlavu. Slezané si v parádní atmosféře vytvořili celou řadu šancí. Na brankáře Vízka našel ale recept až v samotném závěru střídající Václav Jurečka, který proměnil pokutový kop. Nováček FORTUNA:LIGY se tak raduje z postupu do osmifinále.

včera 16:00
-

ANKETA: Kteří fotbalisté by teď hráli za Československo?

Zahrajte si na fotbalového trenéra. Deník v souvislosti se stoletým výročím vzniku Československa připravil mimořádnou anketu. Jak by nyní vypadal společný tým, který by tvořili hráči obou zemí?

21.10.2018
-

Na prohru Hlučína mělo vliv brzké vyloučení

Po úvodních sedmi minutách v Novém Městě na Moravě se zdálo, že Hlučín proti celku Vrchoviny je nasměrován k vítězství. Pak ale přišel moment, který vše naprosto změnil.

21.10.2018
-

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.

19.10.2018
-

Pohár rozlosován! Opava přivítá Spartu, Baník pojede do Plzně

Kraj – Trio regionálních fotbalových zástupců v MOL Cupu už zná své soupeře pro osmfinále.

18.10.2018
-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

15.10.2018
-

Přinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku z uplynulého víkendu.

15.10.2018
-

Cenný skalp zařídil Pecuch

Tohle vítězství se počítá. Dolnobenešovští fotbalisté na domácím trávníku porazili nebezpečnou Kroměříž. Jediný gól zápasu vstřelil osm minut před koncem Pecuch.

15.10.2018
-

Střelecký koncert Skácelovy družiny

Čekání na výhru skončilo. Fotbalisté Hlučína se po osmizápasovém půstu radovali z vítězství. Nutno podotknout, že stálo za to. Skácelova družina rozstřílela Velké Meziříčí vysoko 8:1.

12.10.2018
-

Další změna ve FAČR! Vedoucím Sportovně-technického úseku je nově Jiří Kotrba

Změny ve Fotbalové asociaci České republiky pokračují. Novým ředitelem Sportovně-technického úseku se stal Jiří Kotrba. Pod něj bude spadat mimo jiné projekt regionálních fotbalových akademií, úseky grassroots, TOP soutěží či talentované mládeže.

9.10.2018
-

Přinášíme vám výsledkový servis fotbalových výsledků na Opavsku a Hlučínsku z uplynulého víkendu.

7.10.2018
-

Dolní Benešov utrpěl debakl v Uničově

Ne úplně zdařilé třetiligové vystoupení má za sebou po neděli Dolní Benešov, který se představil v Uničově. Na hřišti stabilního účastníka MSFL inkasoval pětkrát a prohrál 0:5.

7.10.2018
-

Hlučínští chytli trojku

Na hřišti Kroměříže se v dalším kole MSFL představili fotbalisté Hlučína. Domů se vrací s prázdnou, nalomila je branka Motala ze závěru prvního poločasu. Nakonec prohráli 3:0.

2.10.2018
-

Přinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku za uplynulý víkend.

30.9.2018
-

Derby nemělo vítěze

Hlučín – Bezesporu mezi největší šlágry prodlouženého víkendu v MSFL bylo derby mezi fotbalisty Hlučína a Dolního Benešova. Utkání, ve kterém hosté dvakrát vedli, skončilo nakonec remízou 2:2, když za domácí vyrovnával pět minut před koncem Štefek.

24.9.2018
-

Prinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku z uplynulého víkendu.

24.9.2018
-

Benešov dělal chyby, Hlučín zahazoval šance

Týmy z Opavska působící v MSFL vyválčily bod, a to díky hlučínské bezbrankové remíze v Uničově. Fotbalisté Dolního Benešova nezvládli domácí duel s Vyškovem, prohráli 2:3.

18.9.2018
-

Přinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku.

18.9.2018
-

Labuda řádil, čtyřmi góly zařídil výhru Benešova

Oba zástupci z Opavska v MSFL bodovali. Hlučín veze remízu 1:1 z Vyškova. Dařilo se fotbalistům z Dolního Benešova, kteří urvali tři body v Otrokovicích za vítězství 4:3. Všechny čtyři góly dal Filip Labuda.

11.9.2018
-

Přinášíme vám souhrn fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku.

11.9.2018
-

Kolaps Hlučína s Benešovem

Černou sobotu prožili oba zástupci z Opavska v MSFL. Nováček z Dolního Benešova nestačil doma na Petřkovice a prohrál 0:2. Ještě hůře dopadl Hlučín, který na vlastním hřišti padll ostudně s Otrokovicemi 1:4.

10.9.2018
-

Dolní Benešov získal velkou posilu, přichází brankář Bolek

Výraznou posilu získal nováček MSFL z Dolního Benešova.

Třetiligové derby vítěze nepoznalo

Vyhrát mohl kdokoli, nakonec je z toho (v těchto bitvách) obligátní, a zřejmě spravedlivá remíza. I páté třetiligové měření sil mezi fotbalisty Petřkovic a Hlučína nabídlo atraktivní podívanou, kterou okořenily čtyři góly a již potřetí nerozhodný výsledek 2:2.

30.8.2018
-

Kam o víkendu za fotbalem?

Přinášíme vám přehled fotbalových utkání na Opavsku a Hlučínsku pro tento víkend.

29.8.2018
-

Rohov překvapil, bral v silné konkurenci stříbro

/FOTOGALERIE/ Sportovní areál kravařské Buly arény hostil o víkendu mezinárodní turnaj fotbalových nadějí Moravskoslezský CUP2018. V silné konkurenci vyhrála rakouská Admira. Druhé místo překvapivě patřilo Spartaku Rohov, třetí skončil Trenčín.

28.8.2018
-

Dolní Benešov vzdoroval Jihlavě až do prodloužení

Ve druhém kole MOL Cupu přijel na hřiště třetiligového Dolního Benešova nováček druhé ligy z Jihlavy, který ještě v minulé sezoně působil v naší nejvyšší fotbalové soutěži. Hosté nakonec po prodloužení vyhráli 5:2.

28.8.2018
-

Opava splnila roli favorita

Frýdek-Místek – Fotbalisté Slezského FC Opava zvládli s přehledem pohárové utkání na hřišti Frýdku – Místku. Rozhodnuto bylo prakticky už po prvním poločase, ve kterém si favorit vypracoval tříbrankové vedení. Velký zápas odehrál Tomáš Smola, autor hattricku a jedné gólové přihrávky.

28.8.2018
-

Baskeťák Vlček kope za Kylešovice

V loňské sezoně pomohl opavským basketbalistům k účasti v Lize mistrů, nyní se křídelník Kryštof Vlček baví fotbalem, kope za účastníka I.B třídy z Kylešovic.

24.8.2018
-

23.8.2018
-

Heroické Sigmě tleskal celý stadion vestoje. Zmáčkla Sevillu, padla o gól

/FOTOGALERIE/ Úžasný zážitek! Mexické vlny, hrdinské nasazení a závěrečný aplaus i přes porážku. Fanoušci ocenili skvělý výkon Sigmy.

23.8.2018
-

Přinášíme Vám fotbalových přehled zápasů na tento víkend.

20.8.2018
-

Prinášíme vám výsledkový servis fotbalových utkání z uplynulého víkendu na Opavsku a Hlučínsku.

19.8.2018
-

Dolní Benešov kraloval v Hulíně

Po pohárovém úspěchu v Bruntále slaví nováček MSFL z Dolního Benešova další úspěch. V sobotu dokázal přivést tři body z Hulína.

19.8.2018
-

Petr Uvíra spasil Háj

Zlatnický rodák a bývalý hráč Slezského FC Opava Petr Uvíra spasil hájecké fotbalisty v zápase Krajského přeboru se Šenovem. Díky jeho dvěma gólům vyhráli domácí 2:1.

19.8.2018
-

Hlučín veze bod z Líšně a je první

Hlučín – Dobrá podzimní forma hlučínských fotbalistů přetrvává. Slezané dokázali potřetí v řadě bodovat. Tentokrát vyválčili cennou remízu 1:1 v Líšni.

16.8.2018
-

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.

16.8.2018
-

Přinášíme Vám fotbalových přehled zápasů na tento víkend, který mimojiné nabídne velmi zajímavé derby mezi Štěpánkovicemi a Chlebičovem nebo třeba souboj Litultovic se Stěbořicemi.

15.8.2018
-

Drama v Bruntálu rozhodl Patrik Rubý

Do druhého kola fotbalového MOL cupu postupuje Dolní Benešov. Na hřišti bruntálského Slavoje o tom rozhodl střídající záložník Patrik Rubý, autor jediné branky.

13.8.2018
-

Fotbalové soutěže se nám pomalu rozjíždějí a my Vám opět přinášíme výsledkový servis fotbalového víkendu na Opavsku a Hlučínsku.

12.8.2018
-

Nováček se zlobil na rozhodčí

Oldřišov – Denisem Bořuckým dali rychlý gól, nakonec nemají ani bod. Fotbalisté nováčka krajského přeboru z Oldřišova prohráli v neděli v Polance 2:1. Vedoucí týmu Tomáš Lavický se zlobil na rozhodčí. Podle jeho slov padl vyrovnávací gól z dvoumetrového ofsajdu.

12.8.2018
-

Háj dělal chyby a padl v Hlubině

Háj ve Slezsku – Fotbalisté Háje ve Slezsku mají za sebou další zápas krajského přeboru. V sobotu odpoledne prohráli na hřišti Hlubiny 2:4.

12.8.2018
-

Hlučín i v deseti dokázal urvat tři body

Hlučín – Druhou výhru slaví účastník MSFL z Hlučína. Slezané po velkém boji porazili v sobotu Hulín díky brance Heiníka 1:0. Domácí výběr přitom celý druhý poločas hrál v deseti.

12.8.2018
-

Benešov dával góly pouze z penalt

Dolní Benešov – Byli papírovými favority. Svou roli ale nováček MSFL z Dolního Benešova nezvládl. Na domácím trávníku s Valašským Meziříčím pouze remizoval 2:2. Navíc oba góly vstřelil Filip Labuda z pokutových kopů.

10.8.2018
-

Přinášíme Vám přehled fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

9.8.2018
-

Sigma se do Evropy vrátila vítězně. Na Kajrat pojede s dvougólovým náskokem

/FOTOGALERIE/ Olomoucké publikum čekalo na evropské poháry devět let, přičemž na uvítanou dostalo parádní napínavou podívanou. Navíc s vítězstvím domácích modrobílých barev – Sigma na úvod třetího předkola Evropské ligy zdolala kazašský klub Kajrat Almaty 2:0.

9.8.2018
-

Policie hledá chuligány. Fanouškům Sparty za vběhnutí na trávník hrozí vězení

/FOTOGALERIE/ Domácí pohárové utkání fotbalové Sparty se srbským klubem Spartak Subotica může mít další následky - pro letenský celek, ale hlavně pro sparťanské fanoušky. Pražská policie se stále zabývá případem, kdy ve druhém poločase část chuligánů vnikla na hrací plochu a přerušila zápas. Za výtržnictví mohou dostat trest až na tři roky.

7.8.2018
-

Dominik Simerský: Malý je na světě, teď musí zabrat taťka

ROZHOVOR/ Hektický týden prožil obránce SFC Opava Dominik Simerský. Ve čtvrtek asistoval přítelkyni Evě při narození syna Dominika, o den později se 25letý fotbalista rval v klubových barvách v pražském Edenu s domácí Slavií. Slezané podali sympatický výkon, přesto si odvezli porážku 1:3.

6.8.2018
-

Polom ztratila dvougólový náskok

Ve druhém poločase si vytvořili dvougólový náskok, nakonec fotbalisté Pusté Polomi brali ze zápasu s Bílovcem pouze bod. Utkání skončilo remízou 2:2.

5.8.2018
-

Nováček slaví na úvod výhru

Nováček z Oldřišova vstoupil do sezony výborně. Na domácím trávníku porazil Brušperk 2:0. V hostující sestavě se objevili někdejší opory Opavy a Třince Cigánek s Lisickým.

5.8.2018
-

Béčko neuspělo. Doma podlehlo Novému Jičínu

Opavská rezerva letošní premiéru v divizi nezvládla. Na domácím trávníku podlehli fotbalisté SFC Novému Jičínu 1:2. Jediný gól Opavských vstřelil Darmovzal.

5.8.2018
-

Háj přišel o výhru v nastavení

Fotbalisté Háje ve Slezsku v úvodním kole krajského přeboru remizovali  na domácím hřišti s Polankou 1:1. Vše podstatné se stalo v závěru zápasu. Devět minut před koncem poslal Hájecké do vedení Žurek. V nastavení pak vyrovnal Šustr.