Hned v prvním poločase museli pro zranění odstoupit Korčian s Půdou. První dostal koňara, druhého trápily svalové problémy. Na hřiště se tak prémiově dostal dorostenec Vojtěch Hadaščok.

Opavští se tentokrát v ofenzivě příliš neprosazovali a více práce měl brankář Novák, který vytáhl tři skvělé zákroky, jeden v úvodním dějství.

„První poločas nebyl z naší strany špatný. Celkově měl solidní úroveň. Soupeř měl kvalitu, dobře se pohyboval, cítit byli jeho cizinci,“ řekl trenér Slezanů Jaroslav Horák.

Ve druhém poločase začal být Trenčín nebezpečnější a Opava se trápila, hlavně při hře jeden na jednoho se nedokázala prosadit, jako v případě Halašky. Nešly ji ani standardky, což dokumentoval špatně zahraný trestný kop Čápem.

V 79. minutě vyrobil fatální hrubku Horka a sedmnáctiletý Malec rozhodl o vítězství Trenčína. Na výsledku nezměnila ani střela Kiši v poslední minutě zápasu. „Báli jsme se hrát. Naši útočníci nebyli schopni využívat momenty jeden na jednoho. Dnes musím, ale pochválit našeho soupeře hrál velmi dobře,“ zhodnotil Jaroslav Horák.

Trenčín – Slezský FC Opava 1:0 (0:0)
Branka: 79. Malec.
Opava: Novák – Kolínek, Půda (30. Horka), Mezlík, Čáp – Furik, Kiša, Zapletal – Korčian (24. Hadaščok, 68. R. Wirth), Partyš – Přecechtěl (57. Halaška)­