Opavský kouč Jaroslav Kolínek měl v sestavě hned čtveřici hráčů z áčka, a to Dušana Žmolíka, Michala Rišku, Romana Švrčeka a Tomáše Binara a právě prvně jmenovaný otevřel v úvodním dějství parádní střelou z trestného kopu skóre.

Opavští měli míč častěji na svých kopačkách, ale v poslední minutě úvodní pětačtyřicetiminutovky sami inkasovali. Polanka zahrávala standardní situaci a nestárnoucí Cirkl vyrovnal. Druhý poločas se hrál vesměs na půlce Polanky. Opava měla celou řadu šancí, ale dala pouze jediný gól, když se hlavou trefil Horák.

Dobrý zápas znovu odehrál Jiří Furik a opět naznačil, že by měl dostat stejně jako Němec šanci v prvním mužstvu SFC. „Měli jsme vyhrát daleko větším rozdílem. Bohužel některé situace řešíme až příliš zbrkle,“ krčil po utkání rameny trenér béčka Jaroslav Kolínek.

„Naše hra ale jinak špatná nebyla. Drželi jsme balon na svých kopačkách, kluci chtěli hrát, některé akce byly dobré,“ pokračoval ambiciózní trenér a dodal: „Polanka je sice nováčkem krajského přeboru, ale mile mě překvapila. Chtěla hrát fotbal, do hry se zapojoval i jejich brankář, udělali na mě dobrý dojem.“

Slezský FC Opava B – Polanka 2:1 (1:1)
Branky: Žmolík, Horák – Cirkl
Opava B: Vitásek – Vybíral, Horák, Švrček, J. Furik – Ondra, Binar, Bitomský, Němec – Žmolík (46. Riška), Mruzek. Trenér Jaroslav Kolínek