Fotbalovější byli hosté z Kylešovic. Už ve dvanácté minutě dostal přihrávku na levou stranu střelec Daniel Kuzník a z hodně ostrého úhlu prostřelil domácího gólmana poprvé. Hosté plně ovládali hru a nepustili domácí hráče do žádných větších příležitostí.

V pětadvacáté minutě už Kylešovice vedly 2:0. Domácí stopeři se nedohodli, kdo z nich zastaví odražený balón. Ten jim propadl a hostující útočník Jelenek šel skoro z poloviny hřiště sám na brankáře. Gólman sice vyběhl, ale Jelenek podél jeho padajícího těla uklidil míč za brankovou čáru.

Ještě do přestávky měl další dvě stoprocentní šance Daniel Kuzník, ale neproměnil. Ve druhé půli už bylo hřiště v tak žalostném stavu, že jakékoliv krátké přihrávky byly prakticky nemožné. Oba týmy se vzniklou situaci snažily řešit nakopávanými míči.

Hra hostujících Kylešovic byla místy trochu nervózní. Domácí měli více míč na svých kopačkách. Přesto to byli hosté, kteří si vytvořili více gólových příležitostí.

Dvě měl opět Daniel Kuzník, po jedné pak Jelenek a střídající Hypš. Bohužel pro hosty, v rozhodujícím okamžiku je vždycky zradil terén, na kterém míč neposedně poskakoval a málokdy se dal zkrotit. Ani jednomu z týmů se pak už vstřelit branku nepodařilo, všechny tři body se proto stěhovaly do Kylešovic.

„Naštěstí se nám podařilo dát góly hned v úvodu zápasu. Hřiště bylo v hrozném stavu a s přibývajícími minutami to bylo jenom horší. Fotbalisti se bořili v bahně. Druhý poločas už jsme chtěli odehrát v klidu, ze zabezpečené obrany, ale kluci jakoby byli z terénu nervózní. Měli jsme ještě hodně šancí, ale ani se nemůžu na kluky zlobit, že je neproměnili. Ale tři body jsou doma,“ zhodnotil své svěřence kylešovický trenér Jaroslav Narovec.

Bělá - Kylešovice 0:2 (0:2)
Branky: 12. Kuzník D., 25. Jelenek
Sestava Kylešovic: Grobar – Škobrtal, Utěšený, Fuhrich, Žídek – Kuzník J.(65. Myslíkovjan), Anděl (85. Veber), Čavera, Přibyla( 70. Radovan Hypš) – Kuzník D., Jelenek

(dus, hab, rob)

Tabulka Okresního přeboru po 8. kole.