Kapitán Bělé Kamil Boček přiznal, že v následujících okamžicích se jeho tým obrazně vytratil ze hřiště: „Nevím proč, ale úplně jsme přestali hrát.“ Otická smršť se spustila v osmé minutě. Dzierža krásně přihrál Reznerovi, který z blízkosti dorazil míč za záda Krištofa.

Hned o minutu později se do role dvorního nahrávače přeměnil Škrobánek a pěkným přízemním centrem vyzval Reznera ke druhému gólu do prakticky prázdné brány. Po úvodní čtvrthodině vedly Otice už 3:0, protože Valeček se uvolnil, vypálil do tyčky, od níž se míč odrazil k volnému Dzieržovi, jehož úloha byla poměrně jednoduchá.

No, a když se perfektně trefil z přímého kopu i Valeček, byli domácí zralí na ručník. V 58. minutě dokonce Rezner završil hattrick a stav 0:5 vypadal pro Bělou dost děsivě.

Domácím se přece jen povedlo kosmeticky kontrovat Kamilem Bočkem přibližně deset minut před koncem, ale ani on již prohru svého týmu neodvrátil.

„Hráli jsme možná prvních pět minut, pak jako bychom se vytratili. Soupeř byl lepší ve všem. Celé to bylo z naší strany bez pohybu. Přes zimu budeme muset hodně potrénovat a zlepšit hlavně fyzičku,“ dodal Boček.

Trenér Otic Marek Luzar byl naopak s výkonem svých svěřenců nadmíru spokojen: „První poločas jsme odehráli bez chyby, naopak Otice trestaly minely domácích. Závěrečnou pětačtyřicetiminutovku jsme si mohli dovolit odehrát v klidnějším tempu.“

Bělá - Otice 1:5 (0:4)
Branky: 80. Boček – 8., 9. a 58. Rezner, 16. Dzierža, 29. Valeček
Sestava Bělé: Krištof – Vybrančík (15. Svačina), Gvoždík, Boček, Klíšť – M. Hiltavský, A: Hiltavský, Papšík, Ohřál – Bartusek, Vyhlas (68. Horný)
Sestava Otic: Kořistka – Dlouhý, Poledník, Potíž, J. Byrtus (53. M. Byrtus) – Dzierža, Škrobánek (68. Lindovský), H. Luzar, Cupák – Valeček, Rezner (76. Veleba)