Vyhlas se řítil sám na bránu hostí, ale nedal. Podobně si v zakončení počínal i jeho spoluhráč Papšík, jehož slibná příležitost zůstala po ruce při zpracování ležet ladem. A tak se trefoval Slavkov.

Dlouhý výkop brankáře Kunze krásným volejem prodloužil až do sítě Bajgar. Prakticky vzápětí mohl gólovou pojistku přidat Gavenda, ovšem hlavička mířila těsně mimo. V závěru prvního poločasu se pak proti pokusu z dílny domácích blýskl skvělým zákrokem Kunz. Druhou půli začala lépe Bělá poté, co se po dlouhém autu prosadil Vyhlas s pomocí teče jednoho z bránících hráčů Slavkova.

V následujících minutách však svěřenci Jiřího Gonsiora spálili dvě velké šance. Autoři obou zahozených situací se stali Martin Hiltavský a Vyhlas. Rozhodující akce celého zápasu byla k vidění v 72. minutě. Binder si narazil s Bajgarem, který přistrčil míč na hranici velkého vápna Gajdošovi a ten zase s mírnou tečí fotbalisty Bělé upravil na 1:2.

Nastavení přineslo ještě jeden samostatný únik domácích, ale gólman Kunz tři body Slavkovu udržel. „O vítězství jsme se připravili vlastními chybami. Bělá také zahodila nespočet možností, a proto odešla poražena,“ upřesnil kouč domácího výběru Jiří Gonsior.

Jeho protějšek Martin Greipel měl z venkovní výhry radost: „Před tímto zápasem jsme si dali předsevzetí, že musíme z Bělé odvézt za každou cenu tři body, což se i povedlo. Podle mého jsme byli fotbalovější a vítězství si zasloužili, protože Bělá byla v koncovce nemohoucná. Musím pochválit Tomáše Víchu, který jako krajní bek podal na svém postu skutečně výborný výkon.“

Bělá - Slavkov B 1:2 (0:1)
Branky: 57. Vyhlas – 14. Bajgar, 72. Gajdoš
Sestava Bělé: Badaj – Vybrančík, Gvoždík (75. Horný), Svačina, Klíšť – A. Hiltavský, Ohřál, Papšík, M. Hiltavský – Vyhlas (88. David), Bartusek
Sestava Slavkova: Kunz – Mrůzek (61. Pavelek), Kapitán, Gilík, Vícha – Marek, Binder, Schneider, Gajdoš – Bajgar (78. Krumer), Gavenda (35. Kostera)