Dolní Benešov měl na radaru brankáře Hájka z Ludgeřovic, jeho příchod ale nedopadl. „Post brankáře jsme museli akutně řešit. Myslím si, že situace dopadla, jak nejlépe mohla. Domluvili jsme se Ondrou Kolenkem z Hlučína. Je to kvalitní gólman, který navíc v minulosti v Benešově působil,“ přiblížil trenér Dolního Benešova Dušan Harazim. Ondřej Kolenko je odchovancem Baníku Ostrava, chytával za Ludgeřovice, Bílovec a Přerov. „Zatím jsme domluvení na spolupráci pro jarní část, pak se uvidí,“ dodal dolnobenšovský stratég.

Martin Gniadek
Opava hlásí velký návrat! Proti Ústí naskočí Martin Gniadek

A aby toho nebylo málo, Benešovští touží po posilo těžkého kalibru. Laso dostal bývalý ligista Tomáš Mičola. „Je pravdou, že Tomáš nabídku od nás dostal. Záleží na něm, jak se rozhodne,“ přiznal Dušan Harazim, který je rád, že do přípravy naskočil také velké zkušený Tomáš Moravec, jehož vyřadily ze hry zdravotní problémy.

Dolní Benešov také testuje šestadvacetiletého Vojtu Osvěčíka z Markvartovic. Ten naposledy oblékal dres Markvartovic. V minulosti hrával také za Havířov a Vratimov. „Zatím se jeví velice dobře. Ještě bychom rádi přivedli jednoho stopera,“ přiznal trenér.