Benešovu nevyšel vstup do zápasu. „Prvních třicet minut jsme totálně prospali,“ štvalo Michala Sprucha, asistenta trenér Martina Štverky.

Domácí v pohodě vedli 3:0 a zdálo se, že mají nakročeno k pohodovému vítězství. Jenomže opak byl pravdou. Gomola snížil a když se v závěru poločasu trefil po standardní situaci Romaněnko, bylo zaděláno na drama.

„Po přestávce jsme měli snad pět gólových šancí. Ve dvou případech vykopával soupeř balon z brankové čáry,“ pokračoval v po zápasovém hodnocení Spruch. Nejblíže ke gólu měl Gomola. Po faulu na Býmu kopal penaltu, jenomže trefil brankáře.

„Je to škoda. Bod jsme si zasloužili. Herně se zvedáme, dáváme i góly. Jen potřebujeme ještě uhrát dobrý výsledek,“ zakončil dolnobenešovský asistent.

Kroměříž – Dolní Benešov 3:2 (3:2)

Branky: 17. Silný, 20. Jeleček, 38. Fládr – 39. Gomola, 44. Romaněnko. Rozhodčí: Slabý – Silný, Kotala. ŽK: Fládr, Masař, Jeleček – Býma, Labuda. Diváci: 198.

Benešov: Lasák – Romaněnko, Rychnovský. Moravec, Haas – Pecuch, Karčmář, Trajkovski (70. Labuda), Gebauer, Býma – Gomola. Trenér: Martin Štverka.