Nejvíce je ale zarmoutilo zranění kanonýra Ondřeje Malohlavy, který musel po půlhodině jít ze hřiště. Dolní Benešov povzbuzen vítězstvím nad Velkými Losinami chtěl tři body i v sobotu. Nezačal špatně.

První velkou šanci si vypracoval Lhoťan. V 15. minutě se řítil zcela osamocen na domácího gólmana, ale po půlhodině hry jeden z bystřických hráčů najel do Malohlavy a ten s bolestivým výrazem ve tváři musel střídat.

„Má něco s kolenem. Snad to nebude nic vážného,“ bojí se trenér Benešovských Tomáš Kamrád. „Ondrova neúčast na trávníku je pro nás velkou ztrátou, což se potvrdilo i v tomto zápase,“ přiznal Kamrád.

„Do konce poločasu se pak hrál takový fotbal o ničem,“ shrnul hostující kouč. Ve druhé půli prahli hosté po vítězství ještě více. „Měli jsme několik šancí, ani jedna ale nevyzněla gólově,“ posteskl si Kamrád. Lhoťan pálil do břevna. Juchelkovu ránu vykopával obránce z brankové čáry a samostatnou akci Holčáka zlikvidoval brankář. „Byla to škoda, že nám ani jedna šance nevyšla. Finální fáze nebyla ideální,“ přiznal Kamrád.

Dvě minuty před koncem pak z ničeho nic udeřili domácí, když Dolní Benešov zachránila od pohromy branková konstrukce. „To nám pěkně zatrnulo. Do tohoto okamžiku hrozil soupeř jen ze standardních situací, nic velkého neměl,“ zakončil hodnocení utkání Tomáš Kamrád.

Bystřice pod Hostýnem - Dolní Benešov 0:0
Sestava Dolního Benešova: Rohel – Moravec, Robin Štefek, Spuch, D. Barcal – Středula, Knopp, Juchelka, Šrom – Malohlava (30. Holčák), Lhoťan
Tabulka Divize E po 11. kole.