Benešovští těžký zápas zvládli

Dva domácí duely v týdnu, dvě vítězství. To je poslední bilance divizních fotbalistů Dolního Benešova. Po středečním vítězství 1:0 nad Brumovem si Slezané poradili i s Ústím, které porazili 3:1.

8.10.2017

Fotbal. Ilustrační snímek.Foto: Deník/archiv

Benešov začal velmi aktivně. Už ve 2. minutě přišel centr, kanonýr Labuda se ale netrefil. Za osm minut domácí vedli. Haas se uvolnil na levé straně, prošel k lajně, nahrál balon pod sebe, přímo na připraveného Pecucha, jenž za pomocí teče otevřel skóre. Ve 35. minutě uvolnil Hartmann kolmicí Labudu a ten zvyšoval na 2:0. „Sice jsme vedli 2:0, ale byl to soupeř, kdo hrál, výborně kombinoval,“ řekl na úvod trenér Benešova Marcel Melecký.

Po přestávce přidali domácí třetí branku, Ústí snížilo z penalty, která byla nařízena za faul Rychnovského. „Jsem rád, že jsme utkání zvládli. Hosté byli nejlepším týmem, proti, kterému jsme letos hráli. Ve druhém poločase chytil brankář Hampel čtyři tutovky, tento zápas mu vyšel,“ chválil kouč svou brankářskou jedničku.

Minulou neděli prohrál Benešov v Havířově. „Díky tomu, že jsme vyhráli ve středu i v sobotu, tak Havířov je zapomenut,“ uzavřel s úsměvem domácí kouč.

Dolní Benešov –Ústí 3:1 (2:0)

Branky: 10. Pecuch, 35. Labuda, 71. Hartmann – 76. Bezděk (penalta). Rozhodčí: Cieslar – Macrineanu, Kotala. ŽK: Rychnovský, Gebauer, Haas – Černotský, Orava. Diváci: 94.
Hampel – Romaněnko, Rychnovský, Moravec, Haas –Hartmann (78. Košárek), Gebauer, Rubý (66. Oberherr), Foitzik – Pecuch, Labuda (86. Moc). Trenér: Marcel Melecký.

8.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
Milan Čichoň

ON-LINE rozhovor s Milanem Čichoněm, kandidátem ČSSD na poslance PČR

Houbař ztratil v lese zbraň, policisté ji našli

Deblkanoisté Kašpar s Mrůzkem se chtějí probojovat do seniorské reprezentace

Talentovaní opavští deblkanoisté Albert Kašpar s Vojtěchem Mrůzkem mají za sebou velmi dobrou sezonu a pro tu příští mají jasný cíl.

Hubertova jízda opět lámala rekordy

Na začátku bylo rozhodnutí, že jízdu v bryčce přenechám kolegovi fotografovi. Nakonec se ale ve mně hnulo reportérské svědomí a díky laskavosti rodiny Binarovy ze Skřipova jsem se také mohl „nalodit“ a Selskou Hubertovu jízdu absolvovat v jejich voze.

Tento týden představíme prvňáčky ze ZŠ Šrámkova a ZŠ Kylešovice

Spolu se začátkem nového školního roku odstartoval ojedinělý projekt Deníku, který má ambice stát se stejně oblíbeným a úspěšným, jako jsou například Miminka - pravidelné série fotografií novorozeňat z českých porodnic.

/3 x FOTOGALERIE, VÝSLEDKY, TABULKY/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.