Turnaj není nijak kategoricky ohraničen, tzn. můžou se ho účastnit jak registrovaní, tak neregistrovaní hráči, mladí či staří, zkrátka všichni, kdo mají rádi fotbal. Přestože není turnaj kategoricky ohraničen, udržuje si vysokou kvalitu a je hojně vyhledáván také hráči z klubů, hrajících nejvyšší domácí soutěže.

Pro mnohé z nich je to vítaná příprava na sezonu, spojená se skvělou zábavou i atmosférou. Za dobrou přípravu na sezonu považuje turnaj také hokejista NHL Rostislav Klesla, který je pravidelným účastníkem turnaje. Velký důraz z naší strany klademe také na adekvátní ohodnocení nejlepších mužstev i hráčů.

Pěkný pohár mají mužstva garantován do osmého místa konečného pořadí. Pro vítěze je připraven kromě vítězného poháru také putovní pohár starosty obce, kompletní sada dresů atd. Individuální ceny od nás získávají nejlepší hráč, střelec, brankář i rozhodčí turnaje. Ve všech případech se jedná o hodnotné ceny, jako jsou např. roční předplatné časopisu Hattrick, kvalitní míče či sportovní vybavení.

Nejlepší hráč turnaje byl oceněn zájezdem na zápas anglické ligy dle vlastního výběru. Tuto cenu věnuje firma Taupo. Kromě spousty fotbalu, vychlazeného piva a grilovaných specialit se dále můžete těšit na tradiční vodní fotbálek.

Nudit se nebudou ani zástupkyně něžného pohlaví, ty si totiž mohou v sobotu od 19. hodin zacvičit lekci ZUMBY s cvičitelkou Martinou (Prestige fit studio). Ve 21.00 přijde na řadu discoshow s DJ Bomberem a překvapení je připraveno i na půlnoc. Turnaj poběží druhého a třetího července vždy se začátkem v ranních hodinách.