Začátek zápasu diváky určitě nenudil. Bohuslavice šly do vedení, když se o první gól v domácí síti postaral kanonýr Kretek. Radost hostů ale brzy vyprchala.

Po chybě hostujícího brankáře udělali Bohuslavičtí v šestnáctce faul a kopala se penalta. Tu Klement proměnil a začínalo se znovu od nuly.

„V této fázi zápasu jsme nehráli špatně a s domácími drželi krok, což vlastně potvrdil i náš druhý gól,“ řekl trenér Bohuslavic Martin Rozhon. Na 1:2 upravoval Pavlík.

„Mohli jsme vedení pojistit, šance k tomu byly,“ dodal hostující lodivod.

Druhý poločas nedopadl pro hosty zrovna nejlépe. „Nezvládli jsme přečíslení, kdy jsme ve čtyřech postupovali na dva domácí hráče. Bohužel došlo ke ztrátě míče, soupeř podnikl rychlý brejk a vyrovnal,“ pronesl smutně Rozhon. Jurase pokořil Zelník.

To ještě Rozhon netušil, co jeho mužstvo potká v dalších minutách. „Polomský nepochopitelně vzal domácího hráče loktem a po zásluze uviděl červenou kartu,“ popisoval trenér jeden z rozhodujících momentů nedělního střetnutí. Nabídnutou přesilovku Krnov využil. Mitura mířil přesně a stanovil, že tři body zůstaly doma.

„Jsem velmi zklamán. V tomhle utkání jsme měli bodovat, bohužel srazila nás vlastní nedisciplinovanost,“ zlobil se Martin Rozhon.

Krnov – Bohuslavice 3:2 (1:2)
Branky: Klement (penalta), Zelník, Mitura - Kretek, Pavlík
Sestava Bohuslavic: Juras – Dihel, Liška, Harazim, Buchta – T. Štefek, Bunček, Polomský, Schüler – Kretek, Pavlík (75. Blahuta)
Tabulka Krajského přeboru po 5. kole.