„Chtěli jsme v tomto zápase bodovat, to nám ale nevyšlo. Chtěli jsme hrát vzadu na nulu, ale v rozmezí několika minut prvního poločasu jsme dvakrát inkasovali,“ rozhodil bezradně rukama trenér domácího výběru Martin Rozhon.

„Navíc to byly branky, které soupeř vstřelil kvůli naší nedisciplinovanosti. Je to pro mě nepochopitelné, tak důležitý zápas, my ho tak pokazíme,“ hněval se domácí kouč. Do přestávky se dokázali domácí do utkání ještě vrátit. Kretek hlavou prodloužil balon na Dihla, který střelou z voleje snížil na 1:2.

Vzápětí mohlo být srovnáno. Zakončoval Bunček, ale brankář Lískovce zachránil. V úvodu druhého poločasu přišel jeden z klíčových momentů. Ve 47. minutě putoval pod sprchy předčasně Kretek.

„Vyloučení bylo podle mne přísné. Od tohoto okamžiku jsme nebyli schopni na hřišti nic vymyslet. Navíc červenou viděl i Harazim a bylo definitivně rozhodnuto,“ hlesl Rozhon.

Lískovec přidal ještě třetí gól a odvezl si tři body. „Je to špatné, máme ale před sebou ještě zápas ve Vratimově. Pokusíme se překvapit a nějaký ten bod přivézt,“ řekl trenér domácích Martin Rozhon.

Bohuslavice - Lískovec 1:3 (1:2)
Branky: Dihel - Čerňák, L. Myšinský, vlastní Harasim, ČK: Kretek, Harasim (oba B.), 80 diváků
Sestava Bohuslavic: Juras – Krupa, Buchta, Harazim, Kocur – Dihel (66. Liška), Polomský (46. Pavlík), Bunček, Potůček – Kretek, Buhla
Tabulka Krajského přeboru po 14. kole.