Hradec přijel na hřiště jednoho z aspirantů na postup již i s uzdravenými marody Reichlem a Gargošem, a trenéři Štěpán s Poláčkem tak mohli poslat do hry to nejlepší, čím jejich výběr disponuje.

Již po 13. minutách vysunul Gargoš na hranici ofsajdu Jakuba Černého, ten udělal kličku gólmanovi a hosté vedli. „K vidění byl od prvních minut vyrovnaný fotbal. My jsme hráli trpělivě a hra se odvíjela spíše ve středu hřiště,“ charakterizoval sobotní střetnutí hradecký trenér Karel Štěpán.

Další ránu dostal ambiciózní Fulnek po půlhodině hry. Dalekonosnou ránu Lebici domácí gólman vyrazil jen na kopačky Ondřeje Černého a ten uklidil míč do sítě – 0:2. „Po zbytek prvního poločasu jsme domácí k žádné vážnější šanci nepustili a do kabin jsme odcházeli s dvougólovým náskokem,“ dodal Štěpán. Ve druhém poločase se hosté soustředili hlavně na defenzivu a hrozili hlavně z brejků.

„Je pravou, že jsme se zatáhli, ale splnilo to svůj účel. Škoda jen našich brejkových situací, ze kterých se nám podařily vytěžit jen tři trestné kopy,“ poznamenal Štěpán.

Hradec nad Moravicí nakonec vítězství uhájil a po výhře v Jakartovicích dostal na lopatky dalšího favorita. „Kluky musím pochválit. Hráli na doraz a na rozdíl od předešlých utkání jsme se vyvarovali chyb v obranné fázi,“ pochvaloval si Karel Štěpán.

Fulnek B - Hradec nad Moravicí 0:2 (0:2)
Branky: J. Černý, O. Černý
Sestava Hradce nad Moravicí: Souček – Besta, Reichel, Lebica, Kuděla – J. Černý (89. Eller), Schreier, Havelka, Martiňák, O. Černý – Gargoš (85. J. Pospěch)
Tabulka I.A třídy po 10. kole.