„Ano, je tomu tak. Odehrál jsem celý zápas v útoku,“ zmínil se Šram. První poločas se jel zcela v režii hostí. Krátce před čtvrthodinou hry otevřel skóre střelou přibližně ze 12 metrů Pavel Škrobánek.

Asi o dvacet minut nato se mezi zápasové střelce zařadil i Martínek, který zvyšoval na rozdíl dvou branek.

Druhá půle nabídla zlepšení domácího výběru, ale po neproměněných tutovkách Bartoníčka a Šrama se přesně pálilo na žimrovické straně. Druhou trefu si připsal opět Martínek a s Brumovicemi bylo ouvej. V 70. minutě sice proměnil svou příležitost Bartoníček, ale poslední slovo měl přece jen hostující celek.

Podešva se na hranici malého vápna objevil a sám z bezprostřední blízkosti dorážel na konečných 1:4. Tímto výsledkem i zápas skončil.

„Z naší strany to bylo špatné. Byli jsme rychlejší na míči a dopouštěli se chyb. Žimrovické vítězství je na každý pád zasloužené,“ přiznal po zápase Vratislav Šram.

„Tří bodů ze Žimrovic si hodně vážíme. Po nevalných výsledcích se konečně dostavil úspěch, který náš tým potřeboval. I vzhledem k průběhu utkání je naše výhra spravedlivá. Navíc jsme byli oslabeni o absenci třech hráčů základní sestavy,“ komentoval dále jednatel a jeden z brankářů žimrovického mužstva Radek Kříž.

Brumovice - Žimrovice 1:4 (0:2)
Branky: 70. Bartoníček – 12. P. Škrobánek, 35. a 55. Martínek, 92. Podešva
Sestava Brumovic: Kácal – Matyáš, F. Chlopčík (65. J. Šrek), P. Varyš, Kubičík –Šamaj, J. Varyš (85. J. Porubek), Bartoníček, Rypar – Šram, Vavrečka (3. J. Porubek)
Sestava Žimrovic: Banetka – M. Kříž (85. ČK), Vícha, Gajdoš, Swiech – Hendrych, Šustek, Melecký, Eller (78. Podešva) – Martínek, P. Škrobánek

(dus, rob)

Tabulka Okresního přeboru po 11. kole.