Všude je to stejné, zimní příprava rovná se tvrdá dřina. „Příprava nám začala fotbálkem v hale, ale následující týdny už budou trochu jiné. V úterý hráče čekají běhy, čtvrtky budou trávit v tělocvičně a sobota bude patřit fotbalu,“ popisuje program svých svěřenců trenér Miroslav Bedrunka.

„Přípravné zápasy už jsou také z velké části domluvené. První tři zápasy odehrajeme v únoru v Kravařích, kde se utkáme postupně s Píští, Bolaticemi a Vřesinou. Poslední zápas už bude generálka na začátek jarní části a to se utkáme se Strahovicemi, což už by měl být zápas na přírodní trávě.“

A právě zápas se Strahovicemi může získat velmi pikantní příchuť, jelikož tento celek již dlouhou dobu usiluje o nejlepšího střelce Chuchelné Adama Nedvěda, který loni odolal vábení tohoto klubu, ale kdoví, jak to dopadne nyní.

„S Adamem jsem se na toto téma ještě nebavil, nevím, co má v plánu. Byl bych rád, kdyby zůstal, ale uvidím, co mi řekne. Jinak žádné odchody hlášené nemám, takže pokud Adam zůstane, bude kádr beze změn,“ tvrdí trenér Bedrunka.

Avšak jedna změna na obzoru přeci jen je. „Zajímáme se o jednoho útočníka, kterého bychom rádi přivedli a věříme, že by se k nám dobře hodil, ale jméno prozrazovat nebudu,“ říká opatrný trenér Miroslav Bedrunka.

Velmi často kluby ve snaze ušetřit sahají do vlastních řad mladíků a právě tam hledají nové hvězdy, je tohle případ Chuchelné? „Určitě ne, protože si uvědomte, že my jsme loni zapracovali do sestavy asi pět nových hráčů, což je ohromné množství a všichni tou dobou patřili do dorostu.

Pak jsme ještě postupem času zapracovali další dva hráče, Valentu a Gargoše, kteří dokonce ještě nyní patří věkově k dorostu, takže chápete, že tým máme dostatečně omlazený a teď se hlavně potřebujeme sehrát.“

Zásahy do kádru tedy nejsou podle trenéra příliš vhodné, ale uvidíme, jak to nakonec všechno dopadne, zda Chuchelná získá onoho nového útočníka a hlavně, zda si dokáže udržet svůj klenot a svého nejlepšího střelce Adama Nedvěda.

Petr Večeřa