Toto utkání bylo sice bohaté na góly, nikterak však na stoprocentní šance. Jako první stříleli do černého domácí. Jeden z jejich hráčů napálil z pětadvaceti metrů míč přímo pod břevno.

Hostům se ovšem podařilo vyrovnat na poločasových 1:1 zásluhou Faiky. Ten těžil z pěkné individuální akce Adama Nedvěda, který se proháčkoval obranou soupeře, nacentroval na Faiku a rázem se začínalo odznova.

Druhý poločas odstartovali opět lépe domácí. Po jedné akci, kdy si fotbalisté Břidličné míč narazili, jej také dopravili až do sítě. Zanedlouho však ožil poslední tým tabulky – Chuchelná a podruhé v zápase vyrovnal. Petr Rybenský přihrál balon Adamu Nedvědovi, který ve vápně propálil gólmana.

V 86. minutě už dokonce hosté vedli. Petr Rybenský připravil nadýchaný centr pro spoluhráče Faiku, jenž poslal Chuchelnou do vedení. Její radost ale měla jepičí život. V 90. minutě se totiž Břidličná prosadila v nastavení z rohového kopu, při kterém hráč domácího celku skóroval hlavou, a tak se oba protivníci museli o body spravedlivě rozdělit.

Trenér hostí Miroslav Bedrunka byl z konečného výsledku trochu zklamán: „Remíza je asi zasloužená. Musím však říci, že mám trochu smíšené pocity. Prohrávali jsme sice 1:2, ale těsně před koncem Chuchelná na druhou stranu vedla 3:2. Fotbal je prostě někdy takový.“

Břidličná - Chuchelná 3:3 (1:1)
Branky: 14. a 61. Chudý ,90. Holodňák – 24. a 86. Faika, 77. A. Nedvěd
Sestava Chuchelné: J. Gargoš – Koval (87. Galčan), Šrámek, Kotrč, Štefek – Radzik, A. Nedvěd, Fichna (65. P. Rybenský), Michalík – Faika, O. Gargoš