Domácí tým začal aktivně a hned v prvních minutách se dvakrát dostala do šance Křečková, vyšla však gólově naprázdno. Mnohem úspěšnější byla v 11. minutě Hlavenková, když si perfektně zpracovala přihrávku Blahové na pravačku a střelou po zemi rozvlnila síť havířovské branky.

Už za tři minuty se po pravé straně protáhla Křečková a její přihrávku proměnila Hlavenková v pojistku vedení Hlučína. Po úvodní čtvrthodině začaly i hostující hráčky trápit obranu domácích, ale nedokázaly se střelecky prosadit.

Hrálo se nahoru dolů, ale brankového vyjádření se dočkal opět Hlučín. Ve 35. minutě Hlavenková nejdříve orazítkovala tyč, vzápětí se dostala k míči podruhé a prostřelila havířovskou brankářku.

Ve druhé půli se hostující hráčky dostávaly do útoku jen rychlými brejky, ale jejich střely končily vedle hlučínské branky nebo v náručí brankářky Krőmrové. Byly to domácí, které přidaly na plynu a přehrávaly soupeře krásnými akcemi.

V 54. minutě ještě Křečková přímo z rohu trefila vzdálenější tyč, ale o několik minut později zahrávala rohový kop Hlavenková, na centr si naběhla Blahová, které se sice nepodařilo ideálně zpracovat, avšak nadvakrát se jí podařilo propasírovat míč do sítě.

Už za tři minuty na to přelstila Blahová vybíhající obranu Havířova a své sólo zakončila přihrávkou na volnou Schwarzerovou, která už měla před sebou prázdnou branku a pohodlně zvýšila na 5:0. Nakonec utkání skončilo devítibodovým výpraskem Havířova.

„Dnes jsem spokojen jak s výsledkem, tak s výkonem celého týmu. Zejména ve druhém poločase plnily hráčky mé pokyny, a tak jsme se dostávali do šancí, které se nám podařilo proměňovat,“ hodnotil zápas domácí kouč Oleg Feshchukov.

1. DFC Hlučín vers. TJ ČSAD Havířov 9:0 (3:0)
Branky: 11. 14. 35. 70. a 86. Hlavenková, 62. Blahová, 65. Schwarzerová L., 68. V. Káňová 80. Křečková
Hlučín: Krőmrová – Piskunova, Sýkorová (66. V. Káňová ), Blahová, K. Kaňová, Schwarzerová, Mikolajská (77.Šoborová), Špacírová, Marková (46. Antalíková), Hlavenková, Křečková