Přitom jejich soupeř o víkendu vyfasoval v Mikulovicích sedmičku. Opava do zápasu vstoupila výborně. Hned ve 4. minutě prostrčil Starý balon na Holčáka a ten mířil přesně k tyči – 1:0.

Hranice dokázaly do konce poločasu na inkasovanou branku odpovědět ve 33. minutě Henklem. „Branka padla po standardní situaci, a ty jak se ukázalo, jsme dnes vůbec nezvládali,“ hněval se opavský trenér Josef Mucha.

Právě autor úvodní branky hostujícího týmu poslal po hodině hry svůj tým do vedení. Opavská odpověď přišla za minutu, ovšem Kaštovského branka byla posledním světlým momentem Slezského FC Opava. Pohorelli a po něm Ferenc rozhodli o tom, že Opava překvapivě doma prohrála.

„Sice jsme nastoupili v sestavě bez kluků z áčka, ale na to se nechci vymlouvat. Ne všichni tomu dali, co měli,“ stěžoval si Mucha.

SFC Opava B - Hranice 2:4 (1:1)
Branky: 4. Holčák, 63. Kaštovský – 33. a 62. Henkl, 67. Pohorelli, 73. Ferenc
Opava: Furčák – Pomp, Michalčák, Hanel, Kužel – Sabo, Kašný, Kaštovský (80. Tkadleček), Lička (70. Palkovič) – Holčák, Starý