Jak to vypadá, před sezonou černý kůň soutěže začíná pomalu kulhat. Trenér Tomáš Kamrád udělal změny v sestavě. Na lavičku například putovali zkušení Juchelka s Knoppem, kvůli futsalovým povinnostem chyběl navíc Seidler.

„Náš výkon se bohužel nezlepšil,“ postěžoval si benešovský kouč.

Další tragédie MSA se začala rodit ve 36. minutě. Zhruba z dvaceti metrů vystřelil Plešek a míč skončil za zády překvapeného Rohela. „Nevím jestli střelu podcenil, bohužel dostali jsme celkem laciný gól,“ zlobil se Kamrád.

V poslední minutě úvodního dějství dostali domácí ránu číslo dvě. Po standardní situaci zvyšoval na 0:2 hlavou Bartecký. „Tato branka nás definitivně položila. Z naší strany to už pak byla křeč. Kluci chtěli, ale nešlo jim to,“ pokračoval zklamaný trenér.

Benešovští pak dostali ještě třetí hřebíček do své rakve, který zabil jedenáct minut před koncem Vaculín. „Nebyli jsme si schopni vypracovat jedinou vážnější šanci, spíše jsme se pokoušeli jen o střely z dálky, ale stejný obrázek byl k vidění i v posledních dvou utkáních,“ poznamenal Kamrád.

„Nehrajeme týmově, někteří si myslí, že jsou hotovými fotbalisty, a tak to není. Musíme si sednout a vrátit se ke hře, která nás zdobila v úvodních sedmi kolech. Ještě před dvěmi týdny jsme hráli o přední příčky, realita je ale úplně jiná,“ kroutí hlavou Tomáš Kamrád.

Dolní Benešov - Valašské Meziříčí 0:3 (0:2)
Branky: 36. Plešek, 45. Bartecký, 79. Vaculín, 103 diváků
Dolní Benešov: Rohel – Rozsíval, Bochňák, Moravec, Roman Štefek – Žižka, Robin Štefek, Eršil (83. Knopp), Václavek (69. Tchuř) – Modelský, Literák (55. Juchelka)