„Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli,“ přiznal po zápase Lukáš Černín. „Vždyť proti nám nastoupilo sedm hráčů, kteří v minulosti prošli první nebo druhou ligu. Kvalitou kádru mají na to aby hráli o špici,“ podotkl kravařský trenér.

První minuty patřily Lískovci. Z převahy jeho hráči gól nevytěžili, jen v jednom případě se otřáslo břevno Hladkého branky. Ve 23. minutě zahrozili poprvé vážněji domácí. Ke střele se na hranici šestnáctky dostal Kroker, jeho ránu ale brankář vykryl.

O tři minuty hledal Kroker před brankou Padycha, tomu míč uskočil a kravařský útočník jej netrefil. „První poločas nebyl špatný. Nám se podařilo po úvodních dvaceti minutách hru srovnat,“ podotkl Černín.

Druhý poločas nezačal pro domácí dobře. V 50. minutě musel pro zranění odstoupit Knopp. „Jeden z důležitých momentů zápasu. Knopp patří k pilířům naší obrany,“ povzdechl si trenér. V 53. minutě jeho tým inkasoval. Po standardní situaci si na balon vyskočil Broulík – 0:1.

„Chtěli jsme s výsledkem něco udělat. Klukům nemohu upřít snahu, měli jsme několik závarů, ale gól se nám vstřelit nepodařilo,“ krčil rameny Černín. Nejblíže ke skórování měli Padych a Staněk, ani jeden z hráčů míč do sítě nedopravil. Naopak Hružík si míč nešťastně ztečoval do vlastní branky a bylo rozhodnuto.

„Nevadí, jdeme dál. Čeká nás další zápas, ve kterém budeme chtít bodovat,“ zakončil Lukáš Černín.

Kravaře - Lískovec 0:2 (0:0)
Branky: 53. Broulík, 60. vlastní, 337 diváků
Kravaře: Hladký – Hružík, Klösel, Knopp (52. Galvas), Blatný – Kroker (68. Peterek), Baranek, Bitta, Vaclavík (82. Horník) - Staněk, Padych