Kravaře možná bez Ferencze

Další zápas, ve kterém potřebují kravařští fotbalisté body, je ten sobotní v Orlové. Trenér Lukáš Černín věří, že jeho tým zápas zvládne a navlékne si na šňůrku další korálek potřebný k záchraně divizní soutěže.

„Orlová je specifický tým. Venku je téměř stoprocentní, doma se jí ale moc nedaří,“ všiml si trenér Kravař Lukáš Černín. „Já věřím, že se nám podaří v Orlové uspět a nějaký ten bodík vyválčíme a opět se o kousek přiblížíme vytoužené záchraně,“ přeje si trenér.

K dispozici by měl mít všechny hráče, tedy až na jednoho, útočníka Ferenze. „Vzhledem k špatným terénům jsme museli trénovat v kolicích. Po nezaviněném souboji s Knoppem schytl Ferenz na nártu tržnou ránu, kterou spravilo sedm stehů. Uvidíme, jak na tom bude v den utkání, každopádně já jsem optimista,“ nechal se slyšet trenér Kravař Černín.

Zápas v Orlové začíná v sobotu v 16.30.

Benešov jede do Havířova bez Seidlera

Benešovští fotbalisté míří v neděli na horkou půdu do Havířova. Minulý týden byl jejich zápas kvůli špatnému terénu odložen, a hráči jsou tak na neděli o to víc nažhaveni. „Chceme urvat nějaký ten bodík,“ neskrývá svou touhu trenér Benešova Tomáš Kamrád.

Oba týmy mají záchranu v soutěži jistou, dá se očekávat dobrý fotbal. „V Havířově chodí na zápasy i diváci, a to je vždy pozitivní. Myslím si, že oba týmy budou chtít hrát fotbal,“ míní Kamrád.

Havířov vedený hrajícím koučem Radimem Sáblíkem disponuje kvalitním kádrem. Hráči, jako Aniol, Husárik, zmiňovaný Sáblík a Galajda už mají něco za sebou.„Ctíme kvalitu soupeře, ale já věřím, že na utkání budeme dobře připraveni a nějaký ten bodík urveme,“ pousmál se Kamrád.

Chybět mu ale bude objev jara, mladíček Michal Seidler. „Má reprezentační povinnosti u sálovky. Je to pro nás určitě ztráta, ale máme široký kádr a šanci předvést své schopnosti dostanou další kluci,“ uzavřel Kamrád.

Zápas na stadionu v Havířově má výkop v neděli, a to od 16.30.