Opava si do Havířova jede pro výhru

Fotbalisté opavské rezervy se zatím výsledkově trápí. Na svém kontě mají jen čtyři body, přitom na hru mladých Slezanů se dá dívat. Kdo třeba viděl domácí duel s Mikulovicemi, musí nám dát za pravdu. Kolínkovi chlapci si dokážou vytvořit spoustu šancí, bohužel pak je zradí chyby, dá se říci pramenící z mladické nerozvážnosti.

„Bodů moc nemáme, potřebujeme se zvednout,“ uvědomuje si dobře trenér Jaroslav Kolínek. „Kluci mají potenciál jít nahoru, ale špatné výsledky je sráží,“ říká mladý trenér.

Opava nyní jede do Havířova a vzhledem k tomu, že áčko hraje ve stejný den ve Zlíně, nebude moci na posily z prvního týmu spoléhat. „Říkal jsem klukům, ať už pojedeme v jakékoliv sestavě, chci tři body,“ zdůraznil Jaroslav Kolínek.

Zápas v Havířově začíná v sobotu ve 14 hodin.

Kravaře míří v neděli do Krnova

Kravaře ve středu zdolaly doma Brumov 2:0 a v neděli by rády vyhrály i v Krnově. „Hrajeme třetí zápas v sedmi dnech, to ale i soupeř, a rádi bychom znovu uspěli,“ řekl trenér Kravař Lukáš Černín.

„Krnov zatím ještě nevyhrál, přitom jeho hra až zase tak špatná není, v některých zápasech měl i smůlu,“ poznamenal mladý trenér, který bude postrádat zraněné Bittu s Krokerem.

Zápas má v Krnově výkop v neděli od 16 hodin.

Třetí regionální zástupce v soutěži - Dolní Benešov - odehraje svůj zápas sedmého kola na půdě Valašského Meziříčí v sobotu v 16 hodin.