Prvně jmenovaný přitom ještě v podzimní části chytal za sešívané ve třetím předkole Ligy mistrů proti Sheriffu Tiraspol. Z hlavního města míří do Hlučína ještě devětadvacetiletý chorvatský obránce Ronald Šiklič, jenž podzim strávil na hostování v Českých Budějovicích.

Do zdárného konce byly také dotaženy příchody slovenských obránců Romana Mihalika a Martina Tomáše. Ještě před nimi posílil Hlučínské mladý útočník, rovněž původem z pražské Slavie, Radek Gulajev.

„Myslím si, že se nám podařilo posílit posty, které jsme potřebovali,“ řekl sportovní ředitel Hlučína Jiří Berousek. „Konečně máme vyřešené i obsazení brankářského postu, a to velmi kvalitně,“ doplnil Berousek.

Ronald Šiklič

Hlučínští tak museli zareagovat na zranění mladého Hampla. „Ještě stále musí mít berle. Druhý z mladíků, Šteiniger, může ještě chytat za dorost,“ podotkl sportovní ředitel FC Hlučín.

Druholigový nováček ale jenom neposiloval. V kádru již nefigurují brankář Kosmál, obránci Čelůstka, Juřátek a Štýbar a útočníci Zelinka, Honka a Prokeš. „Není vyloučeno, že dojde ještě k zeštíhlení kádru, ale to už je věcí trenéra Daňka,“ uzavřel Jiří Berousek.