Domácí kouč Tomáš Kamrád po dvou posledních nevydařených zápasech zapracoval se svým týmem na defenzivě a na hřišti to bylo cítit. „Dostali jsme dvakrát za sebou po třech gólech, což nebylo naší nejlepší vizitkou,“ řekl v úvodu zápasového rozboru trenér Kamrád.

Ale i Orlová toužila v Benešově po úspěchu, a zejména v prvním poločase kousala. „Diváci v první půli viděli vyrovnaný fotbal,“ doplnil domácí trenér, který v základní sestavě postrádal útočníka Josefa Holčáka, jenž v týdnu kvůli nemoci netrénoval.

Začátek druhého poločasu se hrál podle benešovských not a domácí se dostali do dvou šancí. První velkou měl Müller, který využil ve 47. minutě zaváhání obrany, ale při pokusu o lob přehodil jak gólmana, tak i branku. Druhou možnost ke změně skóre měl střídající Holčák, jenomže ani on neuspěl.

„Je škoda, že nám alespoň jedna šance nevyšla,“ povzdechl si domácí trenér. S blížícím se koncem se začala Orlová zvedat a v závěru mohla dokonce strhnout vítězství na svou stranu, když jeden z hráčů trefil tyč Kramářovy branky.

„I když jsme chtěli vyhrát, bod bereme. Remíza byla spravedlivá. Pozitivum vidím v tom, že jsme neinkasovali,“ shrnul Kamrád. Příští týden jede Kramářova družina do Valašského Meziřící.

Dolní Benešov – Orlová 0:0
Sestava Dolního Benešova: Kramář – Hrubý, Robin Štefek, Spruch, Roman Štefek (70. Moravec) – Kocur, Juchelka, Středula, Šrom – Müller (60. Holčák), Lhoťan (77. Literák)
#nahled|https://g.denik.cz/74/44/optab_divize_e_3kolo_adm350.jpg|https://g.denik.cz/74/44/optab_divize_e_3kolo.jpg|Tabulka Divize E po 3. kole.#