Účastník divize rozstřílel na umělé trávě v Kravařích svého protivníka vysoko 8:1. „Potěšil mě přístup hráčů, jak k zápasu nastoupili. Byť byli po tvrdé přípravě, kdy trénujeme čtyřikrát týdně, odvedli maximum,“ chválil své ovečky trenér Dolního Benešova Tomáš Kamrád.

„Šanci dostali i dorostenci, a ani ti si nevedli špatně. Jak ale na tom skutečně jsme, ukážou až zápasy se silnějšími soupeři,“ zdůraznil Kamrád.

Dolní Benešov - Bohuslavice 8:1 (3:1)
Branky: Malohlava 2, Václavek 2, Juchelka, Spruch (prenalta), Literák, Schwabe
Sestava Dolní Benešova: Rohel (46. Lukovič) – Kocur, Roman Štefek, Moravec, Tchuř (46. Vlha) – Středula, Knopp (46. Juchelka), Spruch, Václavek (46. Vajda) – Malohlava (55. Schwabe), Bochňák (46. Literák)

Kam půjde Lhoťan?

Ofenzivní záložník či útočník Dolního Benešova Dominik Lhoťan uvažuje o odchodu z Benešova. Ve svém současném klubu již netrénuje a na jaro se připravuje v ambiciózních Mikulovicích, celku, který patří k horkým kandidátům na postup do divize.

„Stále jsem hráčem Dolního Benešova, nic konkrétního ale zatím nemám,“ prozradil Lhoťan, vzápětí se ale přece jen více rozhovořil: „Trénuji v Mikulovicích, odehrál jsem za ně i jedno přípravné utkání. V týdnu by se mělo rozseknout, co dál, zda v Mikulovicích zůstanu, nebo ne.“

S tím, že by se vrátil do Dolního Benešova, nepočítá: „Na jaře určitě ne.“ Případným kývnutím na nabídku Mikulovic by šel o soutěž níže, čehož si je vědom.

„Mikulovice mají ambice, chtějí postoupit. Mně se v Benešově líbilo. Nicméně vše je o podmínkách, a ty bych měl jako hráč v Mikulovicích lepší,“ podotkl Lhoťan. Jeho dolnobenešovský spoluhráč Jakub Šrom údajně se připravuje ve Fulneku.