Trojice rozhodčích hostům neuznala dvě branky pro vymyšlené ofsajdy. Hosté vstoupili do utkání aktivně. Jejich jasným cílem bylo vítězství, které by zažehnalo výsledkovou krizi.

V úvodu zápasu byla Dolní Lhota lepším týmem. V 15. Minutě šli hosté do vedení. V pokutovém území se uvolnil Jan Stanovský, který si udělal prostor a nechytatelnou střelou otevřel skóre. Domácí poté zvýšili své obrátky a ve 30. minutě se dočkali vyrovnání. Jeden z hráčů Hrabové předvedl individuální únik, který zakončil přesnou střelou.

Hosté poté drželi se soupeřem krok a hra se přelévala od jednoho pokutového území k druhému. Pět minut před přestávkou fauloval ve skluzu v pokutovém území hostující Kučera a kopala se penalta. Tu Hrabová s přehledem proměnila, a do šaten tak šla s vedením 2:1.

Také po přestávce viděli diváci kvalitní fotbal, jenž jim přinesl mnoho zajímavých okamžiků. Domácí šli v 55. minutě do dvoubrankového vedení, když jeden z hráčů Hrabové prošel obranou hostí jak nůž máslem a své sólo zakončil ranou na 3:1.

Dolní Lhota poté opět přidala na tempu a začala domácí defenzivu zlobit. V 70. minutě vybojoval míč Jan Stanovský, z levé strany si to namířil k brance a podruhé v zápase překonal gólmana hostí. Hosté se poté tlačili před branku Hrabové, ale vyrovnat se jim již nepodařilo.

Přestože v průběhu duelu zaznamenala Dolní Lhota ještě dvě regulérní branky, rozhodčí je neuznali pro domnělý ofsajd. Zvláště jejich rozhodnutí z 80. minuty se zasmáli s chutí také domácí fanoušci. „Jsme nespokojeni s výkonem rozhodčích, kteří nás dneska doslova zařízli,“ zlobil se po závěrečném hvizdu předseda Dolní Lhoty Petr Čížek.

Hrabová - Dolní Lhota 3:2 (2:1)
Branky Dolní Lhoty: Jan Stanovský 2
Sestava Dolní Lhoty: Dedek – P. Heřman, Továrek, Sládek, Rychlý – Kučera, Popek, Zezulka, Balnar – J. Stanovský, O. Stanovský (70. Výtisk)