„Herně jdeme nahoru. Na Bohemce podali kluci výborný výkon, měli jsme tam vyhrát. Zařezal náš rozhodčí, byla to od něj podpásovka, tohle se prostě nedělá. Penalta byla evidentní, viděli ji všichni, jenom on ne,“ hněval se na hlavního arbitra Džeky, který ve Vršovickém dolíčku se svou partou nemohl chybět.

Zápas s hradeckými votroky bude podle Džekyho slov také těžký. „Hradec přijede hlavně bránit, kluci se s tím ale určitě dokáží vyrovnat. V týdnu jsem se bavil jak se Zdenou Partyšem, Jardou Kolínkem, tak Jirkou Nečkem, říkali, že nálada v kabině je bojovná. Věří, že vyhrajeme,“ říká rázně Pavel Jatzek.

Džeky doufá, že do ochozů přijde více diváků než na Slovácko. „Abych upřímně řekl, návštěvami jsem zklamán. Nedokáži si vysvětlit, proč chodí na fotbal jen necelé tři tisícovky,“ kroutí hlavou Džeky a dodává: „Přál bych si alespoň čtyři tisícovky.“

Sám se přitom účastní všech výjezdů. „Teď si ale dám ale krátkou pauzu. Ne, že by mě fotbal nebavil, ale ve středu musím do lázní. Věřím však, že se pány doktory domluvím a pustí mě na Jihlavu a Třinec, odvoz již mám pořešen,“ hlásí vlastenecky Džeky.