Od vstupu na stadion je na rozdíl od některých domácích neodradilo ani vysoké vstupné (na pokladnách viselo: vstupné 100 Kč, poznámka autora). „Přijela Opava, tak si na nás musí namastit kapsy,“ rozčiloval se Jan Pitřík, jeden z řady naštvaných fandů hostujícího výběru.

„Udělali to fikaně, lístek platí i na zápas za čtrnáct dní s Ústím, ale k čemu nám to je. Beru to ze strany Fulneku jako podraz, doufám, že spadnou a my už tu nebudeme muset jezdit,“ pokračoval naštvaně Pitřík.

„Pokud si myslí, že tímto krokem nás odradí od vstupu na stadion, tak se šeredně mýlí, my kluky povzbudit půjdeme. Jezdíme na každý výjezd, a tohle se nám ještě nestalo, holt nás tady nemají rádi,“ láteřil opřený o berle další z opavských fandů Džeky a vzápětí doplnil: „Oni si tak ale naštvali i vlastní fanoušky, pěkně tady na ně nadávali, a někteří se otočili a šli domů.“

Opavský sektor se před úvodním hvizdem slušně zaplnil a téměř po celý zápas neztichl. V polovině prvního poločasu přišlo na řadu již zmiňované choreo s kosočtverci, které bylo adresováno majiteli domácího klubu Romanu Mročkovi a bylo odpovědí na jeho prohlášení o opavských fanoušcích po jarním zápasu v Městských sadech, kdy je nazval chudáky.

„My nezapomínáme. Navíc teď má pan Mroček u nás další vroubek, mám na mysli to stokorunové vstupné,“ poznamenal Pitřík. Ve Fulneku měli z opavských fandů obavy, ty se nakonec nenaplnily. V „hostující kleci“ byl vcelku klid a na žádné excesy tentokrát nedošlo. Opavští fanoušci byli na rozdíl od těch domácích pořádně slyšet v tomto směru dali fulnecké straně pořádně na frak.