„Věděli jsme, že nic jiného než vítězství se od nás nečeká. Zápas jsme zvládli velmi dobře, hlavně první poločas nám vyšel,“ pochvaloval si polomský trenér Milan Baculiák.

Ve 4. minutě se hosté poprvé radovali ze vstřeleného gólu. Na přihrávku Zimy si naběhl Beinhauer. Nejdříve ještě trefil brankáře, ale s dorážkou již slavil úspěch – 0:1.

„Tato branka do naší hry vnesla klid a v dalším průběhu jsme dění na hřišti kontrolovali,“ řekl hostující trenér. Do přestávky se podařilo Pusté Polomi vstřelit ještě jednu branku. Po střele Jurče, zhruba z dvaceti metrů, se balon odrazil do břevna k Beinhauerovi a ten ho uklidil do sítě – 0:2.

Ve druhém poločase se obraz hry nějak výrazněji nezměnil. Polom upravila Beinhauerem na 0:3 a získala povinné tři body. „Domácí si vypracovali jednu možnost ke skórování, a to deset minut před koncem, kdy trefili břevno Kotánovy branky,“ řekl ještě Baculiák, který svůj tým za výkon pochválil:

„Kluci utkání zvládli, máme povinné tři body. Nyní nás čeká Vratimov, se kterým chceme být také stoprocentně úspěšní.“

Bohuslavice - Pustá Polom 0:3 (0:2)
Branky: Beinhauer 3
Sestava Pusté Polomi: Kotán – Kozel (80. Vindiš)., T. Hradský, Šmíd, T. Valošek – Mikulenka (70. R. Valošek), Jurč, M. Hradský, Žiga - Zima (65. Kňura), Beinhauer