Lepším mužstvem se stali hosté, kteří spálili neuvěřitelné množství čistých gólových šancí. V průběhu celého zápasu nechali ležet ladem několik vyložených příležitostí Homola, Vladan Ciminga nebo Kremser.

Třebaže hostující tým měl více ze hry, byly to Brumovice, kdo se v prvním poločase gólově vyjádřil. K odraženému míči se dostal Pavel Varyš a bodlem jej poslal rovnou do sítě. „Gól jsem vsítil po dost dlouhé době,“ vzpomínal autor první branky.

Ve druhé půli Služovičtí ještě přitlačili, ale až do 70. minuty domácí stále odolávali. Přesně v tomto okamžiku ovšem zakombinovala trojice hráčů – Weczerek, Wojcicki a Granzer. Potom přišel centr a Kremser s pomocí teče jednoho z bránících rozvlnil síť Brumovic. O deset minut nato byla k vidění rozhodující akce celého zápasu. Wojcicki se na polovině zmocnil míče a na dvaceti metrech od brumovické svatyně vypálil přesně do víka.

„Byla to one man show,“ komentoval předseda služovického klubu Tomáš Barč. I když měly Služovice další možnosti ke skórování, nakonec se skóre zastavilo na stavu 1:2. „Soupeř byl herně lepší. Na nás se v závěru podepsalo, že máme problémy s kádrem. Začali jsme totiž odpadat po fyzické stránce. Služovice si výhru zasloužily,“ přidal několik postřehů obránce domácích Pavel Varyš.

„Bylo to neuvěřitelné. Napočítal jsem 11 jasných gólovek, které náš celek zahodil. Hráli jsme výborně po šestnáctku, ale v zakončení nám chyběl důraz. Neproměnili jsme několik tutovek, inkasovali gól a pak se trápili. Náš tým mohl vyhrát vyšším rozdílem,“ uzavřel Barč.

Brumovice - Služovice 1:2 (1:0)
Branky: 37. P. Varyš – 70. Kremser, 81. Wojcicki

Sestava Brumovic: Paluch – V. Šrek, Kubičík, P. Varyš, Štrohalm – M. Chlopčík, J. Varyš (20. M. Šrek), Porubek, J. Šrek – Bartoníček, Kácal
Sestava Služovic: Michalčík – Polhoš, A. Ciminga, Kriebel, Lasák – Klein (75. Nowický), Granzer (85. Knura), Kremser, Wojcicki – Homola (58. Weczerek), V. Ciminga

(dus)