V této skupině se nachází i Chlebičov, který potřeboval v neděli bezpodmínečně zdolat fotbalisty Jindřichova. „Věděli jsme, o co se hraje. Bod byl pro nás málo, museli jsme vyhrát,“ řekl úvodem trenér Chlebičova René Černohorský.

Po úvodním vzájemném oťukávání přišla 15. minuta a v ní pohledná akce domácích. Vyskočil nahrál Vaňkovi, který přesně z půlky našel Leváka, jenž střelou podél padajícího gólmana mířil přesně – 1:0.

„Tento gól měl vnést do naší hry uklidnění. Jenomže vzápětí jsme měli zcela čisté gólovky. Bohužel v nich se prokázala naše velká bolest, kterou je špatná koncovka. Vaněk ani Vavričník totiž neuspěli,“ kroutil hlavou domácí trenér a pokračoval:

„V posledních zápasech nás za to dokázali soupeři vždy potrestat i teď jsme vlastní chybou poslali Jindřichov do šance, naštěstí jeho hráč ve vyložené tutovce přestřelil,“ setřel si pot z čela Černohorský.

Naopak ve 40. minutě se sám mohl radovat. Vaněk dal uličkou míč Vavřinčíkovi, jenž byl na dvakrát úspěšný – 2:0. Vstup do druhého poločasu vnesl do nedělního duelu definitivní rozhodnutí z kopačky Nováka, jenž upravil na konečných 3:0.

„V té chvíli jsem věděl, že již nám vítězství nikdo nevezme. Navíc jeden ze soupeřových hráčů viděl o pár chvilek červenou kartu,“ poznamenal Černohorský.

„Jen mě mrzí, že jsme ještě nějaký ten gól nepřidali. Šance k tomu byly. Hráče ale chválím. Věřím, že tato výhra nás nakopne a I. B třídu nakonec zachráníme,“ zdůraznil René Černohorský.

Chlebičov - Jindřichov 3:0 (2:0)
Branky: Levák, Vavřinčík, Novák
Chlebičov: Josefus – Tihelka, ,D. Hollesch, Machura, Vyskočil – Kratochvíl (87. Baďura), Sedláček (72. M. König), Vaněk, Novák – Vavřinčík (60. Gabaj), Levák