Karel Štěpán má s trénováním letité zkušenosti, které se pokusí prodat v jednom z elitních celků I.A třídy. Po konci krajského přeboru v Hradci působil ve Frenštátu pod Radhoštěm a následně krátce i v Polance.

„Mohu potvrdit, že jsme se o víkendu definitivně dohodli. Bude hlavním trenérem Chlebičova pro nadcházející ročník," uvedl předseda chlebičovského klubu Kamil Stanjura.

Štěpán první trénink povede v tomto týdnu a s mužstvem se bude teprve seznamovat. K dispozici mu však po bývalém kouči Danielu Kuttym zbyl dost silný kádr. A to i přesto, že se po minulém ročníku s aktivní kariérou rozloučil Pavel Devátý a Lukáš Gabaj si zlomil kotník, takže bude půl roku mimo hru.

Chlebičovu se podařilo získat několik velmi kvalitních posil. „Na hostování jsme přivedli Romana Wichu, který naposledy hrál za Oldřišov. Předběžně jsme domluveni také s Malými Hošticemi ohledně hostování Ondřeje Šafarčíka. Pracujeme také na Davidu Švachovi," vyjmenovával dále Kamil Stanjura, jenž dodal, že by dohoda mohla brzy padnout i s dalšími stávajícími oporami:

„Hostování u nás skončilo Vladanu Klöselovi a Martinu Prohászkovi. Jednáme o tom, aby s námi pokračovali i nadále. Věřím, že to všechno klapne. Dále budeme moci spoléhat také na služby Lumíra Sedláčka."