Češky začaly aktivně, první šanci ještě Lucie Martínková neproměnila, druhou už ano, když dostala dobrý balon do vápna a brankářka Nadirashvilli byla bez šance. V 9. minutě kopaly Češky přímý kop. K jeho exekuci se postavila Lucie Martínková a balon zatočila těsně kolem tyče.

O pár minut později už český tým držel dvoubrankové vedení. Lucie Voňková vybojovala rohový kop. Po jeho rozehrání se míč od hostující hráčky Zakaidziové dostal do sítě. Za chvíli už to mohlo být o tři góly. Tentokrát Lucie Martinková našla ve vápně Lucii Voňkovou, která měla prostor, ovšem netrefila bránu.

Domácí tým své soupeřky jasně přehrával, k vidění byla celá řada šancí. Jednu z nich zahodila Klára Cahynová, která zblízka trefila hostující gólmanku.

V poslední minutě první půle zažily Češky šok. Gruzie se snad poprvé dostala před gólmanku Bednaříkovou, a to díky standardní situaci. Od Natii Schirtladzeové se míč došoural do branky.

Poslední slovo v první půli měla Lucie Voňková, jenž z trestného kopu pálila nad branku.

Po přestávce měly Češky dvougólový náskok zpět. V 51. minutě odcentrovala z levé strany Jitka Chlastáková a Lucie Voňková hlavou mířila přesně. O šest minut později kopaly Češky rohový kop a Lucie Martínková zvyšovala na 4:1.

Češky dál pokračovaly v obléhání branky a také v zahazování gólových šancí. Nakonec už další gól nepřidaly.

Stanislav Krejčík (trenér ČR): „Utkání probíhalo podle scénáře, který jsme očekávali. Chtěli jsme si vytvořit počáteční tlak, dát v prvních minutách branku, což se nám podařilo. Věřil jsem, že do poločasu ještě další góly přidáme, ale zdálo se mi, že patnáct minut před půlkou jsme polevili v koncentraci a soupeř snížil.

Naštěstí jsme na začátku druhého dějství dali gól a vzápětí další. Škoda, že se nám nepodařilo náskok ještě navýšit, stoprocentní šance k tomu byly."

Česká republika – Gruzie 4:1 (2:1)
Branky: 3. Martínková, 13. Zakaidzeová (vlastní), 51. Voňková, 57. Martínková – 45+1. Schirtladzeová. Rozhodčí: Nielsen – Abidgraad, Christensen. ŽK: Martínková - Schirtladzeová, Todadze, Danelia. Diváků: 786
Česká republika: Bednaříková – N. Sedláčková (54. Dlasková), Necidová, Bertholdová, J. Sedláčková – Ivanicová, Cahynová (78. Bužková), Svitková – L. Martinková, Voňková, Chlastáková (61. Bartoňová). Trenér: Stanislav Krejčík