„Hráče jsme upozorňovali na to, že Slavičín má svou hru postavenou na důrazu. Nakonec se to naplnilo," smutnil kravařský trenér Lukáš Černín.

Už v první minutě přišel centr z levé strany a Švach otevřel skóre. Po chvíli se zapsal mezi střelce znovu. „Byla to pro nás docela studená sprcha. Dokázali jsme se ale postavit na nohy," podotkl hostující kouč. Ve 21. minutě se před brankářem ocitl Kovařík, přihrávkou našel volného Baranka a ten střelou do prázdné branky vrátil hosty do hry.

„Vytvořili jsme si převahu, měli jsme i šance," pokračoval v rozboru utkání Černín. „Kdyby se nám podařilo vyrovnat, zápas by se možná vyvíjel jinak," dodal.

Ve 32. minutě Kříž poslal Slavičín do dvougólového vedení. Po přestávce Seibert třikrát dobře vystřelil, ale se skórem nic neudělal. V 71. minutě měl tutovku na zadní tyči Staníček, jenomže nedal. Osm minut před koncem kopali domácí standardku a Matúš mířil přesně – 4:1. Kravaře dokázaly už jen snížit Barankem. „Porážka mrzí. Do sezony jsme nevstoupili dobře, čekají nás tak těžké chvilky," řekl Lukáš Černín.

Slavičín – Kravaře 4:2 (3:1)
Branky: 2. a 4. P. Švach, 32. Kříž, 82. Matůš – 21. a 86. Baranek
Kravaře: Hladký – Woznica (36. Peterek), Šot, Švacha, Villaschek – Seibert (84. Watzlawik), Bitta (84. Trušina), Staníček, Baranek, Sabó – Kovařík. Trenér Lukáš Černín