Benešovští vycházeli z poctivé defenzivy. „Dá se říci, že domácí jsme do žádných velkých akcí nepouštěli,“ řekl asistent trenéra Meleckého Tomáš Horsinka.

Ve 34. minutě šli hosté do vedení. Rubý nahrál Labudovi a ten střelou mezi brankářovýma nohama otevřel skóre. „Jinak ale příliš zajímavých momentů v prvním poločase k vidění nebylo. My jsme hráli to co jsme potřebovali,“ podotkla pravá ruka Marcela Meleckého.

Po hodině hry přidali hosté druhou branku. Rubý průnikovou přihrávkou uvolnil Labudu, který obešel protihráče, udělal kličku i gólmanovi a zvyšoval na 0:2. Poslední slovo měl Rubý. Gebauer vystřelil zhruba z pětadvaceti metrů, domácí strážce svatyně míč pouze vyrazil a benešovský záložník ho dorazil do sítě.

„Zasloužené vítězství. Kluci podali poctivý výkon. S průběhem nové sezony jsme tak maximálně spokojeni,“ uzavřel Tomáš Horsinka.

Jeseník – Dolní Benešov 0:3 (0:1)
Branky: 34. a 62. Labuda, 79. Rubý. Rozhodčí: Pospíšil – Kozubík, Hanák. ŽK: Červenka, Macura, Minka, Vavrač – Těžký. Diváci: 292
Dolní Benešov: Hampel – Romaněnko, Rychnovský (46. Košárek), Moravec, Haas – Hartmann, Rubý, Gebauer, Foitzik (72. Těžký) – Pecuch (79. Moc) – Labuda. Trenér Marcel Melecký