Trenér domácího výběru stále postrádal ostrostřelce Ondřeje Malohlavu, a tak na hrotu hrál osamocený Bochňák. Hned v 2. minutě právě tento hráč dostal centr od Knoppa a otevřel skóre.

I další minuty se odvíjely podle domácí režie. Na řadu přišly i šance. Ve dvou se zjevil René Wirth, jednu zazdil střelec jediného gólu Bochňák. „Škoda, že se nám nepodařilo přidat ještě jednu branku, druhá půle mohla být klidnější,“ rozhodil rukama trenér Kamrád.

Frenštát se ani ve druhém poločase nezmohl na obrat zápasu. Jeho nakopávané míče úspěch neslavily. „Naše defenziva pracovala na jedničku. Vlastně za celý zápas se soupeř do vážnější gólovky nedostal,“ chválil obrannou hru svého týmu trenér.

„Potěšující je, že jsme podruhé v řadě neinkasovali,“ dodal. V závěrečné dvacetiminutovce mohli domácí dát další gól. Nejblíže ke skórování měl Literák, jeho střelu ale zastavila tyč. „Výsledek je dobrý, jen mě trochu zklamala naše hra. Umíme produkovat lepší fotbal,“ podotkl Tomáš Kamrád.

Nyní na benešovské fotbalisty čeká utkání na hřišti vedoucího Slavičína. „Nedíváme se, s kým hrajeme, soustředíme se sami na své vlastní výkony,“ zakončil Kamrád.

Dolní Benešov - Frenštát pod Radhoštěm 1:0 (1:0)
Branka: Bochňák
Sestava Dolního Benešova: Rohel – René Wirth, Moravec, Robin Štefek, Roman Štefek – Středula (90. Tchuř), Eršil, Knopp, Juchelka, Václavek (65. Rozsíval) – Bochňák (70. Literák)