„Nadšený rozhodně nejsem. Byl to z naší strany vyloženě hrozný zápas,“ prohlásil otevřeně trenér Tomáš Kamrád, který byl pořádně naštvaný i den po zápase. „Porážku? Hlavně náš výkon skousávám velmi těžce,“ hněval se trenér.

První branka byla vlastní. Na 0:2 zvyšoval po dlouhém sólu a střelou podél brankáře Dominik Lhoťan, bývalý fotbalista právě Dolního Benešova. „Další branka po naší chybě, obránci se nezajistili,“ mávl rezignovaně trenér domácích rukou.

Jiskřičku naděje pro domácí vykřesal Roman Štefek, jehož střela z trestného kopu skončila za zády překvapeného brankáře Červenky. Ve druhém poločase se ovšem žádný velký obrat nekonal. Definitivu dal hostům Ivo Onciul, který vystihnul nahrávku domácího stopera a z vápna tvrdě a přesně vystřelil.

To Dolní Benešov si krom dvou střel Juchelky a jedné Václavka vážnější šanci nevytvořil. „Nechápu na celé věci jedno. Minulý týden v Jakubčovicích odehrajeme zápas jako z partesu a týden nato vyhoříme. Tohle se nám navíc nestalo poprvé.

Někteří hráči by se nad sebou měli zamyslet. Pokud nechtěli za Benešov hrát, ať to řeknou. Jejich výkon byl výsměchem našim fanouškům,“ čertil se Tomáš Kamrád.

Dolní Benešov - Mikulovice 1:3 (1:2)
Branky: 40. Roman Štefek - 10. vlastní Juchelka, 28. Lhoťan, 51. Onciul
Dolní Benešov: Rohel – Buchta, Robin Štefek, Moravec, Tchuř (80. Schwalbe) – Václavek, Knopp, Juchelka, Roman Štefek – Literák (60. Fico), Bochňák (46. Koval)