„Věděli jsme, že Fulnek bude mít aktivní začátek, a to se také potvrdilo,“ řekl úvodem brankář Slavie Dalibor Fišer. „Fulnek má dobré standardní situace, avšak i ty jsme si dokázali pohlídat,“ dodala brankářská jednička Opavy, která zůstala po jednom ze střetů otřesena.

Týmem, který se jako první radoval ze vstřelené branky, byli domácí. Míč letící ze strany byl prodloužen nůžkami a Šopor křižnou střelou nedal Fišerovi šanci. „Domácí se po vedoucí brance stáhli a zbytek prvního poločasu se spíše odehrával mezi oběma šestnáctkami,“ poznamenal brankář Slavie.

Opava ve druhém poločase přidala. Vyrovnat mohl Mařádek, ale z dobré pozice trefil pouze nohy padajícího gólmana Šehoviče. Tentýž hráč nastřelil ještě tyč. Poté pálil vedle z otočky nikým neatakovaný Philipp. V 83. minutě se Slavia dočkala. Střídající Stoniš odcentroval, Mařádek poslal míč k tyči, ale následná dorážka Krčmaříka byla úspěšná.

„Snažili jsme se výsledek otočit, to se nám ale již nepodařilo. Možná jsme v tomto utkání měli i více než na bod,“ zakončil krátké hodnocení Dalibor Fišer.

Fulnek B - Slavia Opava 1:1 (1:0)
Branky: Šopor – Krčmařík
Sestava Slavie: Fišer – Pysczyk, Kokošek (87. Rádek), Haas, Jedlička – Šusták (65. Stoniš), Krčmařík, Babic, Fajkus – Phlipp, Mařádek
Tabulka I.A třídy po 16. kole.