Podle slov trenéra Kamráda mohli i vyhrát. Havířov je na domácím trávníku nebezpečný, tentokrát se to ale nepotvrdilo. „Mohu říci, že aktivnější jsme byli my,“ poznamenal trenér Benešova Tomáš Kamrád.

„V prvním poločase to dokazovaly i naše šance,“ řekl hostující kouč. Nejvíce ho mrzely příležitosti- Středula s Bochňákem. Nebezpečně vypadala i střela Juchelky, který alternoval na hrotu. „Podařilo se nám Středulou dát i branku, sudí ji pro údajný ofsajd neuznali. Zda se jednalo skutečně o postavení mimo hru, ale nemohu říci, ze svého postavení jsem to nemohl posoudit,“ ukončil komentář prvního dějství Kamrád.

Ve druhém poločase to byli opět Benešovští, kdo měl blíže ke vstřelení gólu. Středula s Juchlekou ovšem střeleckou smůlu neprolomili. „Domácí nás ohrozili až v samotném závěru po dvou trestných kopech,“ řekl Kamrád.

„Své kluky musím za dnešek pochválit, hráli opravdu dobře, zápas zvládli i po taktické stránce,“ uzavřel Kamrád.

Havířov - Dolní Benešov 0:0
Sestava Dolního Benešova: Rohel – René Wirth, Moravec, Robin Štefek, Roman Štefek – Středula (80. Tchuř), Eršil (75. Literák), Knopp, Václavek – Bochňák (90. Vlha), Juchelka
Tabulka Divize E po neúplném 20. kole.