Bohužel si ještě do přestávky nechali vstřelit vyrovnávací branku a ve druhém dějství se jejich hra sesypala jako domeček z karet. Na světě byla porážka 1:4.

„Do utkání jsme vstoupili dobře. Jihlavu jsme téměř do ničeho nepouštěli a po zásluze se taky dostali do vedení," pochvaloval si trenér Hlučína Jaroslav Kolínek. Vedení domácím zajistil Jančík. Bohužel o čtyři minuty později nepokryli Hlučínští při rohovém kopu Kolčavu a ten vyrovnal.

„Tato branka s námi otřásla, přestali jsme si věřit. Myslel jsem si, že do druhého poločasu vstoupíme lépe, jenomže soupeř nám po naší individuální chybě vstřelil druhou branku, a my úplně odpadli," pronesl zklamaně Kolínek.

Jihlava poté přidala ještě další dvě branky. „Je to o hlavě, musíme si začít věřit, protože hrát můžeme s každým. Kluci se o tom přesvědčili, protože první poločas byl v našem podání hodně dobrý," uzavřel trenér FC Hlučín.

Ve středu míří Slezané na Slavii a v sobotu od 11 hodin hostí na domácím trávníku Spartu.

Hlučín – Jihlava 1:4 (1:1)
Branky: 34. Jančík – 38. Kolčava, 56. Klíma, 62. Mazel, 74. M. Šerý
Hlučín: Kolenko – Ivan, Rychnovský, Lischka, Malík – Lesniak (57. Velcr), Mládek (60. Fuciman), Foitzik, Pospíchal – Jančík (60. Dendis), Grossmann (76. Vošvrda). Trenér: Jaroslav Kolínek