Hlučínští dorostenci s Meteorem uhráli remízu

Hlučín – Souboj dvou posledních týmů Dorostenecké ligy nabídlo utkání v Hlučíně. Na sever Moravy zavítal pražský Meteor. Zápas nakonec neměl vítěze.

5.5.2015 3

Jaroslav Kolínek, trenér FC Hlučín U19Foto: DENÍK / František Géla

„Výsledek i předvedená hra je pro mě velkým zklamáním. Celý týden jsme se bavili tom, že se nebudeme dívat na hru, ale že nás zajímá jen vítězství. Jenomže se tak nestalo," řekl zklamaný trenér Hlučína Jaroslav Kolínek.

Domácí nezačali špatně. Ve 25. minutě otevřel skóre Grossmann. „Hru jsme kontrolovali, bohužel v závěru první půle jsme chybovali a po standardce nechali soupeře vyrovnat," pokračoval hlučínský kouč.

Ve druhé půli chtěli Slezané strhnout vedení na svou stranu. „Měli jsme i šance, v jednom případě jsme i trefili břevno. V samotném závěru utkání mohl vedení strhnout na svou stranu Meteor, nás naštěstí podržel brankář Kolenko," uzavřel Jaroslav Kolínek.

FC Hlučín U19 - Meteor Praha U19 1:1 (1:1)
Branka Hlučína: 25. Grossmann
Hlučín: Kolenko – Ivan, Jakub Bedry, Masaniec, Vošvrda (65. Jan Bedry) – Dendis, Bernatík (70. Lesniak), Fojtík (60. Foitzik), Grossman, Krivčík – Fuciman. Trenér: Jaroslav Kolínek

5.5.2015 VSTUP DO DISKUSE 3

Olympijský festival u Ostravar Arény, neděle 18. února 2018 v Ostravě. Primátor Ostravy Tomáš Macura navštívil stánek Deníku
47

Olympijský festival v Ostravě by měla navštívit Eva Samková

Rychlobruslařka Karolína Erbanová.

Další medaile! Bronz pro Erbanovou, vybojovala ho ve sprintu na 500 metrů

Výhra ve skupině! Češi si poradili i se Švýcary

/FOTOGALERIE/ Ani ve třetím olympijském zápase nenašli hokejisté České republiky přemožitele a po úspěších nad Koreou a Kanadou v neděli ráno našeho času porazili Švýcarsko 4:1. Tím si zajistili vítězství ve skupině a přímý postup do čtvrtfinále.

Opava porazila Vítkovice

/3x VIDEO/ Na dobře připraveném přírodním trávníku, na hřišti za koupalištěm porazili opavští fotbalisté Vítkovice 3:1. Diváci viděli oboustranně zajímavý fotbal.

Sportovci tleskají Ledecké. Američanka chce znát její DNA

Skvělá, senzační, báječná. Jen samá superlativa se snáší na adresu české zlaté medailistky Ester Ledecké. Přečtěte si, jakým zůsobem jí skládají hold slavní čeští i světoví sportovci.

Olympijský festival v Ostravě: Zóna Deníku jede o víkendu na plné obrátky

Olympijský festival v Ostravar Aréně pokračuje dalším dnem a Deník je samozřejmě u toho. Zóna Deníku jede o víkendu opět naplno a nabízí spoustu lákadel pro všechny návštěvníky.