Prvních dvacet minut se hrálo v režii hostujícího mužstva. To si vytvořilo tři gólovky, které ani v jednom případě neskončily v bráně. Majer postupoval sám až do šestnáctky, z hranice velkého vápna ale neskóroval.

Následoval smělý únik Huberta. Tyč. Do třetice všeho dobrého i zlého. V bezprostřední blízkosti hrabovského gólmana se objevil Pěntka, jenže ani on nedal. Pak se již hostující celek začal konečně trefovat. Na centr z rohu si naskočil Angleta a hlavičkou do šibenice roztřepetal síť domácí svatyně.

Zanedlouho byla nasnadě narážečka Pěntky s Majerem, přičemž prvně jmenovaný tuto akci také zakončil. Hrabová stihla upravit na poločasových 1:2.

Po poločase se vize Hati na dobrý výsledek zhroutila jako domeček z karet. „Nevím, co se stalo. Druhá půle byla katastrofální,“ přiznal trenér hostí Aleš Döme. Domácí rozkolísané formy Hatě využili. Nejprve vyrovnali. Ze tří po sobě jdoucích rohů dopravili do sítě až ten poslední.

Rozhodující moment zápasu přišel po chybě hostujícího obránce. „Hubert se snažil utéct, avšak balon mu vypíchl protihráč a z rychlého brejku zaznamenala Hrabová vítězný gól,“ přiblížil Aleš Döme.“

Hrabová - Hať 3:2 (1:2)
Branky: Kotásek, Horák, Skalský - Angleta, Pěntka
Hať: Havránek – Macháček (60. Paskuda), M. Bortlík, Hubert – Cigán – D. Majer, Chmelař, T. Majer, O. Bortlík – Angleta (50. Kliment), Pěntka (70. Chytrý)