„Jejich ztráta je pro nás citelná. Navíc ani kluci, co nastoupili, nebyli zcela zdravotně v pořádku,“ komentoval situaci v hráčském kádru hradecký kouč Karel Štěpán. Krásné Pole přijelo do Hradce nad Moravicí s jasně defenzivní taktikou. „Hráli na nulu vzadu a celkem jim to šlo,“ řekl Štěpán.

Hosté hráli pozorně a těžili z brejků, po jednom takovém šli do vedení. „Byla to snad jejich jediná střela v zápase,“ hlesl trpce hradecký trenér. Vyrovnaní na sebe nenechalo dlouho čekat. Ve 36. minutě se o to zasloužil Hrbáč. V poslední minutě mohli domácí jít dokonce do vedení. Po rohovém kopu Režnara ale míč do odkryté branky Reichel neuklidil.

Ve druhém poločase, do kterého již nenastoupil zraněný brankář Souček, diváci gól neviděli, a tak Hradec doma pouze remizoval. „Za dané situace bod bereme. Nyní musíme dát náš kádr co nejrychleji po zdravotní stránce do pořádku,“ uzavřel Štěpán.

Hradec nad Moravicí - Krásné Pole 1:1 (1:1)
Branka Hradce: Hrbáč
Sestava Hradce: Souček (46. Dobrovolný) – Besta, Reichel, Havelka, Kuděla – Eller, Schreiber, Režnar, O. Černý – Hrbáč, J. Černý
Tabulka I.A třídy po 16. kole.