„Dnes jsme minimálně měli na bod,“ litoval po utkání benešovský trenér Tomáš Kamrád.

Jeho tým začal velmi dobře. Již ve druhé minutě to před brankářem Štěpánem pořádně hořelo. Na přesný centr si naběhl Bochňák, jenomže špatně trefil míč. „Po celý první poločas jsme měli navrch. Hulín jsme téměř k ničemu nepustili,“ komentoval Kamrád úvodní dějství.

Do poločasu se po uvolnění Knoppem řítil zcela sám na Štěpána Rozsíval. Avšak ani jemu pšenka nekvetla. „Za první poločas jsem nemohl hráčům nic vytknout. Do puntíku si vše plnili, jen ten gól našemu výkonu chyběl,“ posteskl si kouč Dolního Benešova.

Ve druhém poločase ale nastal obrat. Hosté dali až příliš prostoru bývalému ligistovi Jaroslavu Lacigovi, který začal tvořit hru. Už pět minut po přestávce nádherně uvolnil Zlámal Trnčáka, který obešel gólmana a namířil do šibenice. Pro devatenáctiletého útočníka to byl premiérový gól v dresu Spartaku.

V 64. minutě se dostal k odraženému míči Sedlář a přidal druhý gól Hulína. Také pro teprve osmnáctiletého mladíka to byl první gól za Hulín. „Ve druhém poločase jsme hráli mnohem lépe a byli jsme lepším mužstvem. Jsem rád, že se prosadili mladí hráči, protože s nimi hrozně rád pracuji. Mají před sebou velkou budoucnost. Koncovku zvládli bravurně,“ pochválil střelce obou branek Josef Pospíšil.

„My jsme druhou půli vůbec nezvládli,“ mávl smutně rukou Tomáš Kamrád.

Spartak Hulín - Dolní Benešov 2:0 (0:0)
Branky: 50. Trnčák, 64. Sedlář

Hulín: Štěpán – Barcuch, Cetkovský, Číhal, Václavíček, Mršťák (90. Tabara), Laciga, Kutňák, Trnčák (71. Darebníček), Zlámal, Sedlář (87. Kadlec)
Dolní Benešov: Rohel – Buchta, Moravec, Robin Štefek, Tchuř – Rozsíval (65. Koval), Knopp, Eršil (60. Fico), Václavek – Juchelka, Bochňák (76. Literák)